2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013228 بازدید | 355184 پست
بچه ها کی توتاپیک حاضره  حس میکنم الان درحال تخمکگذاریم ولی کیتم منفیه. امروز یکم ترشح داشتم ...

عزیزم اگ.واقعا ترشحاتت درسته اقداموبرو 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بچه ها کی توتاپیک حاضره  حس میکنم الان درحال تخمکگذاریم ولی کیتم منفیه. امروز یکم ترشح داشتم ...

قبل سونوتم کیت گذاشتی؟؟؟شاید قبل مثبت بوده و الان منفیه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم خدا کنه حالش خوب باشه 🙏🙏

سلام خوب هستید؟تبریک میگم بهتون تیکرتون رو دیدم خوشحال شدم....ببخشید من پنجشنبه شب احتمالا تخمک گذاریم هست از فردا میخوام کیت بزارم چهارشنبه هم میخوام برم دکتر زنان سونو بشم به نظرتون چه کارهایی این دو سه روز انجام بدم؟؟رژیم و...رعایت کردم

2728
عزیزم  https://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربرا ...

ممنونم عزیزدلم❤❤❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامی خ جالب بود.زهرا فقط گفت کجائیه.چ مدته ازدواج کرده.خ چیزیم نگفت.یهو یکی اومد گفت من میشناسمت و ی ...

وای شبنم منم ترسیدم والا نه اینکه از کسی بترسم نه ولی آرزوی توی قلبم رو فقط خدا میدونه ومادرم وشوهرم وشما ....

اطرافیان قبل دخترم میدونستن پسر دوست دارم ولی الان نمیدونن آرزومه .... اگه بفهمن خیلی اذیتم میکنن مخصوصا همون یک نفر که حرفش روزده بودم ‌.واقعا نمیخوام نقطع ضعف دست کسی بدم .منم اینجا خیلی اطلاعات دقیق دادم ازاین به بعد باید مراعات کنم .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزم اینوفاطمه گف

ممنونم عشقم از فاطمه هم تشکرکن وسلامم رو بهش برسون بگو همگی خیلی دلتنگتیم خواهر❤❤❤❤

۱ سال و نیم ک تیروید دارم ولی سلنیوم و ۶ ۷ ماه قبل اقدام شروع کردم..روزی ۱ میخوردم ولی بعد اقدام دیگ ...

یعنی دونه ای ۹۰ تومن بود یا بسته ای ۹۰؟

ممنون از راهنماییت اعظم جان.با دکتر تیروئیدم مشورت میکنم وحتما مصرفش میکنم.

راستی اعظم توفشارت چطوره یعنی فشارت رو چنده همیشه؟

دلم برا شجره تنگ شده خیلی 🙁🙁🙁🙁 خیلی بفکرشم اصلا ی لحظه از یادم نمیره  کلی براش دعا کردم گ ...

من هم هر روز توفکرشم ویاد حرفهامون وخنده ها وگریه ها وامیدواری هامون میوفتم وبغض میکنم 😔😔😔

امروز عجیب دلم هواش وکرده بود خیلی عجیب تافهمیدم فردا آنومالی داره الانم پست تورو دیدم انگاری به دلمون افتاده بود.....

شاید فردا معجزه ای اتفاق بیوفته ..‌‌.

هرچی خدا صلاح میدونه....

هنوزم ته قلبم امیدی هست ....

بچه ها لطفا اگه براتون سخت نیست ۱۰ نفرتون برای همه تاپیک هام گزارش بزنید خواهش میکنم .

انشاءالله جای دیگه براتون جبران میکنم عزیزای دلم ❤❤❤🙏🏼🙏🏼🙏🏼

اره عکس بگیر ولی اون ماه اقدام نکن بزار برا ماه بعدش چون اشعه ایکس تو بدنت است برا جنسیت خوب نیست.‌خ ...

ای داد بیداد من این ماه که رفتم برای چکاپ لوله هام اقدام هم کردم

حالا چکار کنم

وای اعظم جون دیدی حالا چکار کنم؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
2706