2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015557 بازدید | 355185 پست

خانم ها شماها الان واسه اقدام هستین خدا خواست سال دیگه بچه دار میشن انشالله یعنی سال ۱۳۹۹، خوب چرا سال بعد اقدام نمیکنید که تاریخ تولد بچه تون رند بشه ۱۴۰۰ ؟؟  بچه تون صد سال جلو میافته😁 

یه صلوات برای آرامش روح مادرم، مهمانم کنید❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخشید من جواب دادم ...تحرک ش حیلی کمه مشکل دارن  تحرکش ۷ درصده...که تو رنج ازمایشگاهی بیشتر از ۲۶ باید باشه ..اسپرم زنده ش هم هم کمه ۱۴ درصده که رنج ارمایشگاهی باید بیشتر ۲۰ باشه حتما بره دکتر تعداد هم که لب مرزه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
یعنی امروز میشه اقدام کنم؟ دیرنیس. اخه فک کنم دیر سه شنبه غروب اصلا رنگ نداشت. امروز که مشمل نداره ب ...

اره دیگه دیر شده گفتم شاید دیروز به خاطر ادرار کمرنگ تست کمرنگ شده ولی خوب الانم کمرنگه...ازاد شده انشالله ماه بعد قسمت نشد دیگه

الهم صل علی محمد و ال محمد
ممنون عزیزم مشکل جدی هست؟امکان باردار شدن هست

واسه باروری آیتم اول تعداد هست که باید  بالای 20 میلیون باشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اره دیگه دیر شده گفتم شاید دیروز به خاطر ادرار کمرنگ تست کمرنگ شده ولی خوب الانم کمرنگه...ازاد شده ا ...

اره دیگه بیخیال شدم. برا رژیم پسرتو این گروه خیلی چیزا گفتن خوبه برا خانم. و یکسری تقویتی ها برا آقا. میشه چندتاشو بهم بگین تو اماه بعدی با جدیت اجراکنم. اینماه یکم شل شده بودم بخاطر خستگی از رژیم