2733
2734

مامانای مهربون تربیت بچه های شما به عهده خود شماست اگه بچه اذیت میکنه بی ادبی میکنه و شما جلوش رو نمیگیرین یعنی شما و شوهرتون نتونستین خوب تربیت کنین و حتی مسیولیت کارتون هم نمی پذیرین ! پس به جای توجیه کردن و طلبکار بودن وقت بیشتری رو به تربیت بچه هاتون اختصاص بدین

مثلا یه تاپیکی چند وقت پیش زده بودن که یه بچه تو خیابون همش گلای یه باغچه رو میکند و وقتی یه پیرمرد به مادرش تذکر داده بوده مادره طلبکار شده بوده که بچه س چیکارش کنم🙂 یا بچه مهم تره یا گل😶 

بچه رو چی کار کنی؟ بهش بگو نکنه. گوش نمیده؟ دستشو بگیر ببر اونور! اینم نمیتونی انجام بدی؟؟؟؟؟

تازه طلبکار هم بود که نتونستم از حق بچم دفاع کنم🙂 اره حق بچه تو اینکه گلای باغچه یااموال عمومی رو داغون کنه!

(بحث من درباره بچه های بیش فعال و اتیسم و.. نیست

کاملا درسته

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

لطفا استارتر رو نخورید

جوونه آرزو داره

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقدردوست دارم این بچه هارونیشگون بگیرم😁😂🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بارش حق را مشاهده میکنیم

بصورت تگرگ

درسته کاملا ولی به جاهایی ادم میمونه ربطی به تربیتم نداره مثلا ااان دخترمن بشدت جیغ جیغوشده😭😭۲سا ...

چیزی رو با جیغ زدن بهش دادین؟

پسر داییم ۸ سالشه دو سه بار اخراجش کردن از مدرسه 

یک فحاشی هایی به پدرش و ما می کنه حاله ادم ازش بهم می خوره  پرو و بیشعور و نفهم هرچی بگم کمه 

صورت خواهرشو ناخون ناخون کرده هیچی نمونده واسه بدبخت

مادرشم از صبح تا شب کار می کنه

باباشم هیچی نمی گه

موافقم

ما هم خونمون اپارتمانی و مستاجریم دختر طبقه پایین کنکور داره به خدا من هپ به بچه هام تذکر میدم بدو بدو نکنن شلوغی نکنن ولی حریفشون نمیشم گاهی اعصابپ بهم میریزه داد میزنم. ایینی میگفت خانوم فلانی صدای نکن نکن شما بیشتر میاد تا بچه ها🤣🤣🤣

اونی که بچش گل کنده بود کلا فاقد شعور بود...

2706