2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست

سلام خواهر های گلم من چندروزی نبودم بی خبرم ازتون فقط چندصفحه رو خوندم متوجه شدم مامان هدیه پریود شدن خیلی ناراحت شدم امیدوارم این آخرین پریودی باشه که تجربه میکنی مامان هدیه جان وماه دیگه خدایه فرشته بزاره توی دلت ودلشادت کنه الهی آمین یارب العالمین ❤🙏آروین عزیز به توهم تبریک میگم که به خواسته قلبی خودت رسیدی ونی نیت پسره انشاءالله سالم وسلامت بیاد توی بغلت برای ماهم دعا کن عزیزدلم دعا درحق همدیگه مستجابه🙏😊❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

گاهی وقتهایک حرف یک نگاه یک جمله چقدر قلب آدم رو میشکونه چقدر آدم ناراحت وغمگین میشه امشب یکی از اقوام به آقام گفت دوست داشتی بچت چی میشد آقام گفت دختر چون واقعا هم عاشق دختربود وهست اصلا توکوک پسرنیست خیلی دختر دوسته.خلاصه بگذریم آقام که میگه دختر دوست داشتم اون آقا برمیگرده میگه پسر خوبه دیگه پسربهتره وازاین حرفها.....آقام خیلی منطقیه وهمیشه عاقلانه فکرمیکنه وبهم میگه دخترم می ارزه به صدتا پسر پسرچیه آخه دخترم عشق باباشه خلاصه اینکه اصلا توبند پسرنیست بعدش به اون آقا گفت هیچ فرقی نمیکنه بچه باید سالم باشه امشب بهم گفت فلانی بهم اینطوری گفت یکمی غمگین شدم نمیدونم چرا ولی حس بدیه حالااونطرف زنش بارداره دوماهه.چی بگم چرا انقدر یه خانواده ای که پسرندارن باید تیکه وکنایه وتعنه بشنون؟واقعا چرا تا بوده همین بوده پسر برتری داره بااینکه دخترها انقدرعشقن وناز .واقعا دخترم مثل فرشته هاست بادنیا عوضش نمیکنم حاضرم تا آخرعمرم بچه دارنشم فقط خدا دخترم رو برام حفظ کنه نفسم با وجود دخترم بالا پایین میره ... ولی خوب منکر آرزوی توی قلبمم نمیشم اما نه بخاطر برتری واین چیزها بخاطر قلب خودم  .ولی واقعا حیفه کاش این ادم ها قبل اینکه حرف بزنن یکمی فکرکنن درسته اقام اصلا توبند پسر نیست اما دلم براش سوخت توهمچین شرایطی قرار گرفت برام دعا میکنید یک روزی منم به آرزوم برسم؟😔😔😔😔

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محیا جان ببخشید دیر جواب دادم ،اگر شب قبل هم رابطه داشتی بازم عیبی نداره ،فواصل اقدامهات و با توجه ب ...

مامان ستايش جون سلام ديروز رفتم مجدد دكتر و سونو شدم البته يه دكتر ديگه رفتم نه همون قبلي، ايشونم گفت فولي ١٩ هس و شبش گفت دوتا هاش سي جي رو بزنم، ديشب زدم ولي تا امروز هيچ ترشح يا احساسي از آزاد شدن ندارم، طبيعيه؟ يعني واقعا اينقد طول ميكشه تا امپول اثر كنه؟

@مامان آتنا

...
مامان ستايش جون سلام ديروز رفتم مجدد دكتر و سونو شدم البته يه دكتر ديگه رفتم نه همون قبلي، ايشونم گف ...

محیا جان سلام.راستش من چون خودم امپول نزدم نمیدونم دقیقاا جواب سوالت چیه.حالا شاید این مطلب به دردت خورد

سلام خواهر های گلم من چندروزی نبودم بی خبرم ازتون فقط چندصفحه رو خوندم متوجه شدم مامان هدیه پریود شد ...

ممنون از دعات عزیزم ان شاءالله خودتم به آرزوت برسی و دلشاد بشی گلم 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2740
گاهی وقتهایک حرف یک نگاه یک جمله چقدر قلب آدم رو میشکونه چقدر آدم ناراحت وغمگین میشه امشب یکی از اقو ...

قربونت برم...من سر دختر دومم که باردار شدم وقتی فهمیدن دختره خدای من شاهده دیدی یکی که میمیره مردم پشت سر هم زنگ میزنن صاحب عزا و بهش تسلیت میگن منم همونجوری بودم انگار  دوراز جون یکی از من مرده بود زنگ میزدنو تسلیت میگفتن😔😔😔😔😔تو تمومشونم این جمله  بود که آخی دختره عیبی نداره بابا دختر خوبه...حالا بقیه ی دل شکوندناشونو نمیگم...توبیمارستان....بیخیال حتی تعریف کردنشم اشکمو در میاره....من فقط سپردم به خدا.‌‌‌..میگم خدایا تو بالای سری داری میبینی...خودت قضاوت کن....من هیچی نمیگم‌..‌..تو هم همین کارو بکن

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
گاهی وقتهایک حرف یک نگاه یک جمله چقدر قلب آدم رو میشکونه چقدر آدم ناراحت وغمگین میشه امشب یکی از اقو ...

انشالله به ارزوت میرسی و گل پسرت رو صحیح و سالم بغل میکنی❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
مامان ستايش جون سلام ديروز رفتم مجدد دكتر و سونو شدم البته يه دكتر ديگه رفتم نه همون قبلي، ايشونم گف ...

منم بار اول که زدم کاملا زیر شکمم تیر میکشید ولی اینبار که زدم اصلا انگار نه انگار.بدون ترشح و درد بودم.

شما چند سالته دوست عزیز؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
نه عزیزم.فعلا که خیلی زوده.😊امروز ۸هفته و ۲روزم

سلام عشقم عین خوابتو دیشب من دیدم😊😊

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
انشاءالله که پسره عزیزدلم وبه آرزوی قلبی خودت میرسی ونظرت رو بجامیاری😊🙏😘😍❤

ان شالله فدات بشم عزیزم😘😘ان شالله خدا یه پسر سالم صالحم به شما عطا کنه که از نیش کنایه مردم راحت بشیم🙏🙏😔

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
منم بار اول که زدم کاملا زیر شکمم تیر میکشید ولی اینبار که زدم اصلا انگار نه انگار.بدون ترشح و درد ب ...

بار اولمه زدم، هیچ درد و حسی هم ندارم نمیدونم طبیعیه یا نه، سی و دو‌ هستم این بار که زدین چن روز  قبل بود؟ 

...
خدانکنه برا شما اینجور باشه انشالله سر وقتش بچرخه و بدنیا بیاد عزیزم من یک هفته ای بود تکوناشا که زی ...

انشاا... که شما هم نینیتون به وقتش به دنیا بیاد   

استراحت داشته باش و کارهای سنگین انجام نده 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم