2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013273 بازدید | 355184 پست
سلام عزیز دلم  منم دلم همش اینجاست.  دوران بارداری خوبی داشته باشی

مرسی فداتشم😙😙 

التماس دعا 😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام زینب جون بعد غذا یه سیب بخور ان شاء الله ک سوزشت خوب میشه من خوشبختانه سر این بارداریم فعلا ک ن ...

مرسی افسانه جان😙  .امتحان میکنم خدا کنه افاقه کنه

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم شکم که بزرگتر میشه فشار میاره به معده  من برا دخترم اینجور بودم ولی سر این بارداریم خو ...

من اولاش خوب بودم البته ویار داشتم ... ولی تا رفتم تو ماه 5 اینجور شدم .خیلی بده 😖

من اولاش خوب بودم البته ویار داشتم ... ولی تا رفتم تو ماه 5 اینجور شدم .خیلی بده 😖

من رو بارداری اولم اینجور بودم خیلی بد بود 

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
2728
واااااای عزیزم , چه وروجکیه .  منم همش زیر دلم تکون هاشو حس میکنم .  ممکنه برا منم اینجو ...

خدانکنه برا شما اینجور باشه انشالله سر وقتش بچرخه و بدنیا بیاد عزیزم من یک هفته ای بود تکوناشا که زیر دلم حس میکردم رحمم درد میگرفت شکمم هم سفت میشد که رفتم سونو متوجه شدم 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
معمولا تا هفته 34 که ریه های بچه کامل ميشه میزنن.... البته ممکنه زودتر هم قطع کنه 

امپول ریهاشم هفته قبل زدم حالا امید بخدا هر چه خیر انشالله همون بشه ممنونم ازت بازم مثل همیشه صبورانه جوابما دادی خدا گل پسرتا حفظ کنه 

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
وای عزیزم شما فندوقک هستین  من نشناختم    

😋😋بله خود خودمم

دکتر به منم فمولایف داده , هفته ای یه دونه , 3 تا آمپول بودن  قراره برم سونو .  حالا هفت ...

به من گفته هفته ای یکی بزنم انشالله بری همچی عالی برگردی 😍

سلام خانما من یه سوال دارم فقط بهم نخندین     من الان که باردارم اصلا لذت جنسی ندارم  ...

عزیزم منم مثل شما هستم یعنی باورت میشه جوری  لذتش از بین رفته برام که شوهرما مثل دوره نامزدی ارضاع میکنم تا به امروز نزدیکی نداشتیم سرد سرد شدم شدید 🤣🤣🤣

سلام فندق جان همون فندق98 هستید درسته؟  وای من یادم رفت به دکترم بگم البته خب بچه ها اینجا میگ ...

سلام عزیزم بله خودمم نمیدونم والا دکتر گفت شاید بازم بچرخه حالا یه سونو دیگه دارم چند هفته دیگه میرم انشالله ببینم خدا چی میخواد 

بچه ها میخام یکم درددل کنم باهاتون،خیلی خسته ام خیلی درمونده شدم،روزی که تصمیم به حاملگی گرفتم فکرشم ...

عزیزم توکل کن بخدا انشالله خودش کمکت کنه 

نه عزیز دلم ۸ اردیبهشت اخرین تاریخم بوده و الان ۵۰ روز رد شده (۷هفته) بازم الله اعلم یه دلیل میتونه ...

عزیزم دکتر ها معمولا سن جنینو از اولین روز آخرین قاعدگی حساب میکنن ولی در اصل سن جنین از روز ۱۵ سیکل آخرین قاعدگی حساب میشه ،به همین دلیله که همیشه سن بارداری که دکتر میگه با سن سونو دوهفته تفاوت داره ،شما میانه ی سیکل قاعدگیت باردار شدی یعنی حدودا روز ۲۴ اردیبهشت که از اون روز حساب کنی تا الان دقیقا پنج هفته تمام میشه وطبق سونو هم جنین شما پنج هفته و دوروز سن داره ،میدونم که بخاطر سقط قبلی نگرانی و استرس زیادی داری ولی باور کن اینبار همه چیز اوکی هست و دوهفته ی دیگه صدای قلب نینیت و می شنوی ،اگر نمی تونی تا دوهفته صبر کنی یه آزمایش تیتر بتا بده

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
چشم عزیزم،ولی گلوکوفاژ رو‌ دو ماهه میخورم.از دیروز صبح لکه بینی دارم و ی ذره پریود شدم ،از دیرو ...

اهان ،پس همین ماه برو دکتر تا دارو مصرف کنی و زودتر خوب بشی و به اقدامیها بپیوندی😘

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
کلا حرکاتش کم بود ؟ هر روز تکون نمیخورد ؟  نی نی منم تکون نمیخوره ! الان 20هفته م😳 همش استرس د ...

تکون میخوره نگران نباش عزیزم‌، پسر منم هفته ۲۲ اینا بود ک تکون خورد

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
منم نظر کردم اسمش محمد بزارم .ان شالله که خدا معجزه اش و به من وخانواده ام و بچه های این تاپیک و همچ ...

انشاءالله که پسره عزیزدلم وبه آرزوی قلبی خودت میرسی ونظرت رو بجامیاری😊🙏😘😍❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706