2733
2739
عنوان

ابرو ابرو ابرو

906 بازدید | 16 پست

بچه ها ی ابرو کار خوب میخوام سمت غرب..اکباتان..یا ارایا شهر و فردوس...یام مرزداران حتی....هرچی میگردم تو نت اکثرا ابروکارا جابجاشدن رفتن تو روخدا کمکم کنین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سمت ستارخان دریان نو ارایشگاه بانوی ایرانی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740
شماره ای چیزیمم نداری ازشون

نه به خدا قبلا خونم اونجا بود میومدم سر خیابون.دقیقا جنت آباد جنوبی خیابان باهنر.بغلشم که لوازم تحریر فروشیه البته اگه نرفته باشه.کارشون نمیگم عالیه اما تمیزه.مشتری هم زیاد داره.

مرسی گلم

فداتشم.راستی ببین نرسیده ب جنت آباد جنوبی هم آرایشگاه هست.اما نمیدونم چرا ابنقد خنگ شدم یادم رفته اسماشونو.چون خودم فقط در خونه ماملنم میرم زیاد توجه نمیکنم

ببین من یه دونه تو جنت آباد جنوبی میشناسم دقیقا اول خیابون باهنر.اسمشونو یادم نیست اصلا.من خودم در خ ...

عزیزم کجای هفت حوضه اراشگاهه منم هفت حوضم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
2706