2733
2739
عنوان

کی شاغله

735 بازدید | 49 پست

سلام دوستای گلم قبلا دوس نداشتم سرکار برم همش میخاستم توخونه باشم یجورایی تنبلیم میومد الان ولی خیلی دوس دارم ی کار راحت بیدا کنم شما خانومای شاغل میشه بگید کارتون چیه و چطوری این کارو بیدا کردین از چ طریقی.........

اگه دوس داشتین درامدتونم بگین بارشته ای ک تحصیل کردین

ممنون میشم جواب بدین عزیزا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همیشه گفتم و می‌گم توی اقتصاد جهان کار هست متخصص نیست. یعنی یکی رفته سر یه کار و نابلده، یکی پیدا میشه از اون بلدتر، کافیه خودشو نشون بده تا جای نفر اول رو بگیره. برای همین اول باید یه تخصص پیدا کنی. استخونت که خرد شد، کار هم پیدا می‌کنی!

2740

همچنان به دنبال کارم لیسانس روانشناسی دارم😔😔😔

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍

والا برای اکثر رشته ها الان بازار کار مناسب و متناسب با درسشون الان خیلی کمه.شما سراغ هرکاری که بخوای بری اولا خیلی باید بگردی که اونی که دوست داریو پیدا کنی بعد ساعت کاری و حقوق و محیط و اینهاشه.که برای فرد متاهل محدودیتها بیشتره از نظر تایم کاری.

2706