2733
2739
عنوان

کتک زدن پسر زن داداش جایزه آیا؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32546 بازدید | 871 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدس زدم جدا شدی حسودیت میشه به خانواده زن داداشت

چه ربطی داره...

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2731
آها خو‌دت جدا شدی حسودیت میشه به زندگی ‌زن ‌داداشت کودک آزاری در هیچ ‌شرایطی جایز‌ نیست

استدلالت تووو حلقم  😐😐😐😐😏😏😏😏😏😏😤😤😤😤

به پیج اینستام سر بزنید سفارش بدید براتون انجام میدم ☺️ @golden.handmades
این لیف ها خیلی خوبن من ۲ تا حیوونشو خریدم :) یکی واسه ی خودم،‌یکی واسه کیوان خیلییی گوگولین

عاشقش بودم 😢

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
😐 خيلييي زشته كه از نقطه ضعف زندگي ديگران دلشونو ميشكنين

عزیزم من این کاربرو دیدم جاهای دیگم همیتجوری در حد شعور کمش نظر میده

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان
2738

هر کی موافقه نوه مادر بزرگ از سایت بره لایک کنه

من دیدم همه جا هست با اون الفاظ زشتش

البته اگه لایکا کم بود . خوشحال نشی نوه مادر بزرگ چون همه تو این تاپیک نیستن

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.

اینکه زنداداشت بی فرهنگه کاملا مشخصه از نحوه تربیت بچش، چرا به بچش یاد نداده که هرچی دوست داشت و برنداره.، ولی معلومه شمام یکم خواهر شوهری و به میزان زیاد هم عمه تشریف داری 😃😃😃.، یعنی انقد از زن داداشت بدت میاد که چش نداری بچشو ببینی

😐 خيلييي زشته كه از نقطه ضعف زندگي ديگران دلشونو ميشكنين

نقطه ضعف نیس؛ نقطه قوتمه که عرضه داشتم واسه حقم طلاق گرفتم. هر خنگی هر چی میخواد بگه بگه؛ مرسی عزیز دل از حمایتت ❤

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2706