2703
2553
عنوان

کتک زدن پسر زن داداش جایزه آیا؟؟؟؟

32541 بازدید | 871 پست

یه عادت مضخرفی داره؛ میاد هرچی خوشش میاد ورمیداره میبره خونشون! چیزی نمیگفتم بهش چون بچست به هر حال و برادرزادمه؛ مهم هم نبود برام! امروز یه لیف جدید حموم خریده بودم هنوز استفاده نکرده بودم.برداشتش به مامانش گفت این چه خوشگله؛ مامانشم گفت این که بچه گانس وردار عمه برا خودش یکی دیگه میخره 😐😐😐😐

یه عروسک پشه داشتم؛ خوشش اومد؛ ورداشت برد!

تو خونه ی شوهر سابقم از اسبای تو دکور خوشش اومد؛ گفتم پدرام جون این مال دکوره؛ گقت یکی دیگه بخر اینو من میذارم تو اتاقم😐😐😐

بخوام فک کنم بنویسم مورد زیاده حال ندارم، یک بارم یه غلطی کرم گفتم نه اینو برندار( مسواک برقی خریده بودم! اورال بی ویتالیتی) دیگه مامانش رفت تو قیافه و شروع کرد به متلک پرونی و رفتارای نا شایست 😐😐😐 امشبم الان خراب شدن خونه ی ما؛ غر میزنن چرا زینب جهازشو ریخته تو اتاق مهمون ما نمیتونیم بخوابیم؛ و تو اتاق من پهن شدن! نه که خودشون خونه نداشته باشن؛ منتها سخته فردا میخوایم بریم باغ با ماشین خودشون بیان؛ همچنین سخته که صب ۱۵ دقیقه زود تر بیدار شن تشریفشونو بیارن اینجا؛ سر ما خراب شدن دیگه!!!

اینم لیف مذکور 😭😭😭😭😭

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بچه رو که نه اما مادرش رو مثل همین پروفایلت میتونی بزنی .وای خدا چقدر خندیدم به پروفایلت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706