2737
2739
عنوان

بهترین جراح پروتز سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 40036 بازدید | 144 پست

به نظر من دکتر آریانا کارش خیلی خوبه من خودم برای جراحی سینه رفتم پیشش و خداروشکر بعدش اصلا مشکلی نداشتم . دختر خاله ام می خواد بره پیشش برای پروتز سینه و آخر این ماه وقت گرفته .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوستم پیش کامران بابایی پروتز کرده واقعا ازش راضیه. دکترش فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیباییه و کلا من درموردش سرچ زدم خیلی جاها ازش تعریف کردن. من شمارشو گرفتم که خودمم واسه ویزیت برم پیشش براتون میذارم تلفنشو ۰۹۱۰۱۱۳۵۷۵۹

کار دکتر آریانا من شنیدم که خیلی خوبه برای پروتز سینه قراره شنبه برم برای جراحی پیش ایشون هم معاینه کنن هم ببینم چه سایزی مناسبه برام. پروتز یه مدتی نبود من سپرده بودم و دائم در حال پیگیری بودم که گفتن دوباره پروتز اومده. فقط هم برند منتور رو کار می کنن

2740

سلام به نظر من کار دکتر مجید نداف کرمانی خیلی خوبه، واقعا حرف اول رو میزنه تو تهران. غیر ازینکه کارشون خوبه خیلی دکتر با اخلاقی هم هستن. من خودم انجام ندادم ولی قصد دارم برای پروتز برم پیشش. یکی از دوستام پروتز کرده بود پیش ایشون خیلی تعریف میکنه ازش
شماره اش رو میذارم برای هرکسی که خواست  021-22134934-22134997

هروقت هرچی راجبه بادی و سینه سرچ کنی اسم نداف کرمانی رو میاره. خیلی کارش درسته مثل اینکه. من خودم برای زنعموم که میخواستم دنبال دکتر بگردم هرجا چه تو اینستا چه گوگل که میگشتم نداف کرمانی رو پیشنهاد میداد. 

من خودم اینستاشو فالو دارم میذارم میتونی اونجا فیلماشو ببینی به دردت میخورهhttps://www.instagram.com/drnadafkermani

برای پروتز سینه باید برید پیش بهترین دکتر جراحی پروتز سینه که دکتر نداف عالیه . چون اگه کار دکترتون خوب نباشه به شدت اذیت می شید.

021-22134934  -22134997 من شمارشونم می زارم تا اونایی هم می خوان برای پروتز سینه اقدام کنن به ایشون مراجعه کنن واقعا بهترینن .
09105898005

من دکتر نداف کرمانی رو می شناسم به نظرم حتما برید نمونه هاشو ببینید. زندایی من خیلی دنبال دکتر خوب بود تا عمل کنه . بیچاره سینه هاش بعد از شیردهی خیلی بد شده بود انگار یه تیکه پوست مونده بود . الان بعد عملش خیلی خوب شده یعنی حسابی رو اومد. من نمونه کاراشو دیدم بیشتر کاراش همینطوری خیلی تغییر کردند. 

یکی از دوستای من پیش دکتر ناهید نفیسی پروتز سینه انجام داد خیلی خیلی خوشگل شده فرم سینه هاش .. ولی با کلی انتظار  چون مطبشون خیلی شلوغه و کلی بیمار دارن 

اگر بخواهید وقت بگیرید ازشون حتما با منشی شون هماهنگی کنید 22852250  یه شماره موبایلم دارن 09058017963

من دکتر نداف کرمانی رو می شناسم به نظرم حتما برید نمونه هاشو ببینید. زندایی من خیلی دنبال دکتر خوب ب ...

منم تعریف دکتر نداف کرمانی و شنیدم - خیلی دکتر با تجربه ایه - من ازش خیلی راضیم - بعد از زایمانم شکمم افتاده شده بود . رفتم برام ابدومینوپلاستی و خحالی انجام نداد همراه با ساکشن انجام داد قشنگ عضله هاش جمع شد . خیلی شل و ول شده بود . آخه من دو قلو زایمان کرده بودم خیلی تو بارداریم شکمم گنده شده بود 

به نظر من کلا دکتر خوبیه الکی نیست که مغروف شده

2706