2726
عنوان

بهترین جراح پروتز سینه

39833 بازدید | 144 پست

خانما کسی یه دکتر خوب برای جراحی پروتز سینه میشناسه می خوام این عملو کنم تعریف دکتر شهریار حدادی رو خیلی شنیدم کسی این دکترو میشناسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم دکتر حدادی خیلی شلوغه ولی کارش حرف نداره من خودم خیلی تعریفشو شنیدم عکسای پروتز سینشو تو اینستاگرام خیلی می بینم آدرس پیجشو ندارم برات میزاشتم کارش که حرف نداره من خودم وقتی می خواستم پروتز سینه کنم تعریفشو زیاد میشنیدم ولی شوهرم نزاشت پروتز کنم 

من مهدی آریانا رو پیشنهاد میدم خیلی دکتر با اخلاقیه و کارشو خوب بلده. دکتر دوست من بدون اجازش عکس عملشو گذاشته بود تو پیجش حتی کار به شکایت کشید اما دکترش عکسو برنداشت. خوبیه دکتر آریانا اینه تمام نمونه کاراش تو مطبشه نه تو پیجش خیلییییی هم نمونه هاش خوبه بنظرم دکتر خیلی خوبیه واسه پروتز سینه

والله دکتر که برای پروتز سینه زیاده. ولی به نظر من کار و دقت دکتر آریانا رو هیچکسی توی جراحی نداره. ...

دکتر مهدی آریانا واقعا کارش خیلی خوبه. من خودم برای لیفت سینه رفتم پیششون بااینکه دکتر سرشلوغیه ولی کلی وقت میذاره و عملاشم که واقعااااااا خوبه 

2706