2733
2739
عنوان

سرطان کلیه .........لطفا راهنمایی کنید ...ممنونممممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 31825 بازدید | 87 پست
ممنون خواهر. متاسفانه بدخیمه. ولی دکی گفته بود خیلی مهاجمه باید سریع عمل شه. ولی برای بابا گفتن فعلن ...

عزیزم اصلا نگران نباش خاله منم همین مشکل رو داشت و خیلی ناراحت بودن ولی با معرفی یکی از آشناهامون رفت پیش دکتر رادخواه واقعا دکتر خوب و با تجربه ایه و الان شش ماه هست که عمل کرده و مشکلی نداره به نظرم یه بارم ببرش پیش ایشون ضرر نداره که ایشالله که خوب میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من الان تاپیک رو خوندم.امشب توی بیمارستانم و بابام فردا رادیکال نفرکتومی داره. خیلی شر ...

میشه لطفا از حال پدرتون منو باخبر کنین این مشکل رو در مورد همسر جوانم دارم تو رو خدا اگه اینو دیدی جواب بدین

دوستان پدرم امروز عمل رادیکال نفرکتومی کرد؟ تو روخدا بگین طول عمرشون چقدره؟ ۴ سانت بود ولی همشو برداشتن

اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
2731
سلام حال پدرتون جطوره منم نفرکتومی کروم سوال داری بمپرس

سلام عزیزم خواستم بپرسم طول عمر همچین کسی چقدره

اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
سلام عزیزم خواستم بپرسم طول عمر همچین کسی چقدره

عزیزم چه سوالی طول عمردست خداس بعدشم ایشون یک کلیشوازدست داده ویکیش هست مثل یه انسان معمولی زندگی خواهدکرد من که الان یدونه قرصم نمیخورم فقط سالی یبار میکرم سونوگرافی همین دوتام بچه بدنیااوردم سزارینم شدم مثل بقیه ادما 

دراستانه ۴۰ سالگی

مرسی گلم اخه چون شیمی درمانی نداره ترسیدم بعدم قبلش سکته کرده یه طرف بدتش فلجه

2738
مرسی گلم اخه چون شیمی درمانی نداره ترسیدم بعدم قبلش سکته کرده یه طرف بدتش فلجه

خب شیمی درمانی نداره چون توقسمت دیگه بدنش نیست فقط به اونجااسیب زده که درش اوردن توکل به خدا انشالله عمرباعزت داشته باشن 

دراستانه ۴۰ سالگی

سلام دوستان لطفا هر کس اطلاعی داره یا تجربهدای داره بیاد اینجا بگه 

من الان از عمل پدرم ۶ ماه گذشته

خب شیمی درمانی نداره چون توقسمت دیگه بدنش نیست فقط به اونجااسیب زده که درش اوردن توکل به خدا انشالله ...

سلام عزیزم.یه سوال دارم تورو خدا اگه دیدی بگو

توده پدرم ۶ سانته ممکنه به جاهای دیگه سرایت کرده باشه؟

سلام عزیزم.یه سوال دارم تورو خدا اگه دیدی بگو توده پدرم ۶ سانته ممکنه به جاهای دیگه سرایت کرده باشه ...

سلام برامن هشت سانت بود نه سرایت نکرد شبمی درمانی هم نشدم بعدعمل توده لنف روازمایش میکنن که ببینن زده به بقبه جاها یانه ولی درکل سرطان کلیه وحشتناک نیس بایه عمل یاده خیلی ساده مثل سزارین خوب میشه ده روزبعدعنلم سرپا یاهمه کلبه رودرمیارن یاقسمتی که توده هست نگران نباش ونترسید انشالله زودی حال پدرتون خوب میشه

دراستانه ۴۰ سالگی
سلام برامن هشت سانت بود نه سرایت نکرد شبمی درمانی هم نشدم بعدعمل توده لنف روازمایش میکنن که ببینن زد ...

سلام خوبی عزیزم الان چند سال عمل کردی ؟چه چیزایی رعایت میکنی ؟تو رو خدا جواب بده 

منم مثل تو دقیقا ۸ سانت بود و درآوردم الان چند ماه شیمی درمانی و دارو هم دکترم گفت نیاز نیست 

2706