2733
2734
سلام دوستان .........مادر شوهرم سرطان کلیه داره هفته بعد پیش دکتر سیمفروش جراحی میشه می خواستم در مورد سرطان کلیه وجراحی ومراقبتهای قبل وبعدش هر اطلاعاتی د ارید بهم بگید ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من میشنوی همشون رو متقاعد کن تا تحت عمل جراحی قرار نگیره
توی این موارد کم دکترا مریضهاشون رو موش ازمایشگاهی میکنن
حسین 26 ساله در انتظار کمک ماست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=875377&postID=34282289
2728
سلام عزیزممممممممممممممممم
پدر شوهر منم داشت 5 روزه عمل کرده و کلیه شو در اوردن امروز رفت پیش دکترش و گفت بد خیم بوده خدا رو شکر همه رو تخلیه کردم چیزی نمونده
2 شب آی سو خوابید 1 شب بخش
و مرخص شد
پدر شوهر من وضعش خوبه الان و بعد از 4 روز بچه هاموبغل کرد
هیچی نیست

باز سوالی داشتی بهم میل بزن
سیمفروش بهترین دکتره
.
دو هفتس که زندگیم شبیه کابوس شده شوهرم دایم گریه میکنه انگار که خبر مرگ مادرشو داده باشن ومن تنها کاری که میتونم بکنم دلداری دادنشون البته خودمم اوضاع جسمیم همچین جالب نیس ولی شکر سرطان ندارم
به حرف دوستامون گوش نکنی هااااااااااااااااااا سرطان کلیه سیستمش فرق میکنه با سرطان های دیگه و عمل نشه میزنه به اندام های کناری
ما کلی تحقیق کردیم

زود ببرید عمل دکترش بهش امروز گفت معجزه شده که نزده به اندام های دیگه ات
.
2738
وایییییییییییییی لیلی جون مرسییییییییییییییی ................میشه بگی چیا باید بدم بخوره وآیا سیم فروش عملش کرده؟احتیاج به مراقبت داره ؟غذا چی بپزم براش ؟نیاز هست برم تهران شب بمونم پیشش تو بیمارستان یا نه؟
رایکا ممنونم
ایشالله که حرفای لی لی برای مادر شوهرتون هم صدق کنه ولی من از عمل سرطان وحشت دارم
خدا از همه دور کنه این بلا رو
حسین 26 ساله در انتظار کمک ماست http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=875377&postID=34282289
رایکا جون ببین بعد از عمل چن کیلویی وزن از دست میده
دوم اینکه کلیه اش قراره تخلیه بشه عین پدر شوهر من یا نه؟ اگه آره که فوری نقاهتش تموم میشه
نگران نباش اگه بیمارستان خصوصی بخوابه 2 شب میره آی سی یو و شما خونه خودتون هستین و 1 شب میره بخش عمومی که نیاز به همراه هست
بعدشم که میاد خونه خیلی راحت میتونه راه بره بشینه پاشه...
پدر شوهرم رو از جلو عمل کردن

عزیزممممممممممممم دکتر مادر شوهرت بهترین متخصص کلیه ایران هست (سیم فروش) و نوبت های 6 ماهه میده نهه
پدر شوهرم چون باید فوری جراحی میشد رفت پیش یکی دیگه
.
هیلا جون خدا بیامرزه داداشتو ناراحت شدم دوستم خوب توراست میگی اما کلیه فرق میکنه
خود بابای من تمور مغزی داشت و با همون فوت کرد چون نمیشد عمل کرد اما کلیه سرطانش خیلی وحشتناکک نیس عزیزم
نگران نباش

رایکا جان ببین همه چیز میتونه بخوره ولی گوشت قرمز کمتر بخوره باید
.
2706