2737
2734
عنوان

لطفا كمكم كنيد.

85 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

من روز چهارشنبه واسه سونو آنومالي رفتم پيش دكتر مهتاب قرباني. دخترم 20 هفته و 3 روز بود. چيز خاصي هم بهم نگفتن اما عكسي كه ضميمه جواب كرده و از صورت دخترم هست واقعا وحشتناكه. فك پايينش خيلي خيلي فرو رفته طوري كه انگار فك نداره. من و همسرم واقعا از ديدن عكس وحشت كرديم و من تا امروز كه برم و جواب رو به دكترم نشون بدم دارم ديوونه ميشم از نگراني. ميخواستم بدونم اين مساله طبيعيه؟ ني ني شما هم تو اين سن تو سونو صورتش غير عادي بود يا به مرور تغيير ميكنه؟ تو رو خدا اگه تجربه اي دارين به من كمك كنين.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاهر من اصلا تا۲۵هفته جنین شکل انسان نداره طبیعیه ک فکشو اونطور دیدی والا ب چ چیزا فکر میکنین وقتی دکتر میگه خوبه خوبه دیگه 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
ان تی مال تیغه بینی تو هفته 12  آنومالی برای غربال همه جاست

ان تي ضخامت پشت گردن و ان بي ضخامت تيغه بينيه عزيزم, ان تي تو غربالگري اول چك ميشه اما ان بي تو غربالگري دوم هم چك ميشه.

2740