2733
2734
عنوان

دلم غم دارد امشب.........

522 بازدید | 51 پست

خانما من خستم....داغونم...هستم ولی ذره ذره دارم نیست میشم...به کی بگم دردمو...؟چرا با وجود این همه آدم اطرافم انگار من بیکسم...؟چرا هیچ کس نمیاد حرف دلمو بشنوه؟آزادم ولی احساس اسارت میکنم...انگار دست وپاهامو بستن... انگار پاشون رو گذاشتن روگلوم دارن خفم میکنن...چرا همش اشک من دم مشکمه؟خدایا چرا از بچگی تاحالا احساس خوشبختی که همه ازش  میگن رو،من تجربه نکردم؟یه دهه هفتادی که صدبرابر بدتراز یه دهه شصتی سختی کشیده ،کتک خورده، هیچ وقت بچگی نکرده....اصلا من چه میدونم بچگی کردن چجوریه... حالم بده...حالم دست خودم نیست....دلم یه بغل آرامش میخواد...دلم گوش شنوا میخواد...دلم حرفای ناشنیده میخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اخه از چی بگم؟دارم حس وحالمو میگم فقط

رها جان هر کی یه مشکلی داره اگه مشکلت مربوط به گذشتس به دست فراموشی بسپر اگه بچگی نکردی بشین پای به پای بچت بچگی کن اگه مشکلت مال الانه بگو شاید کسی راه حل بده بهت

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

اخي عزيزم همه مشكل دارن اميدوارم دلت شاد بشه و سال خوبي رو در پيش داشته باشي با توكل به خدا نماز و قران بخون اروم مي شي شكر سلامتي و خانواده داري 

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
رها جان هر کی یه مشکلی داره اگه مشکلت مربوط به گذشتس به دست فراموشی بسپر اگه بچگی نکردی بشین پای به ...

من الان از لحاظ روحی داغونم توی زندگیم یاد گذشته لحظه به لحظه تو افکارم ورق میخوره یاد کتک های وحشتناکی که از مامان و بابام میخوردم فقط بخاطره بچه بازیام چون من فقط بچه بودم...یاد کتک های مامانم که از بابام میخورد.... یاد خودکشی ها و خودزنی های مامانم....الان تو زندگیم همه ی اون روزا میاد جلو چشمم.نمیدونم چم شده

من الان از لحاظ روحی داغونم توی زندگیم یاد گذشته لحظه به لحظه تو افکارم ورق میخوره یاد کتک های وحشتن ...

بمیرم برات عزیزم حق داری منم بچگی سختی داشتم همش دعوا بود تو خانوادم الانم روحیه جنگویانه دارم زود ناراحت میشم و جیغ جیغ میکنم این چند وقته بخاطر مشکلات پسرم و مشکلات زندگی انقدر گریه کردم که دخترم بهم گفت تو مامان گریانی دلم براش میسوزه اونم داره افسرده میشه از امشب با خودم عهد کردم قوی باشم و زندگیمو از اول بسازم و گذشته ها رو فراموش کنم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕