2733
2734
عنوان

دلم غم دارد امشب.........

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 51 پست
قربونت برم دقیقا میفهمم چی میگی منم الان غصه همه رو میخورم با کوچکترین اتفاق بدی که واسه کسی می افته ...

میبینی که هر کس به طریقی داره سختی میکشه و‌هر کس فکر میکنه سختی خودش سختتره ولی درواقع همشون سخت هستن همونطور که شکلها با هم متفاووته سختیها هم همینطور پس هی نگیم وای وای 

یه چاره یی پیدا کنیم یکی از فامیلهای ما شوهرش مثل شوهر شما سرد بود این خانم رفت معلم‌شد با سه تا بچه قد و‌نیم قد ولی میرفت سرکار چقدر دعوا داشتن که این نره سر کار ولی رفت سر کارشم با همکاراش خوش بود هر کاری میخواست بکنه همونجا اینقدر با هم توی همون مدرسه دوره داشتند حسابی خوش گذروند تا بچه هاش بزرگ شدند الان هم اینقدر به خودش میرسه و میگرده شوهرش هم آرومتر شده 

ولی از اون مردهای عصبی بود اینقدر این با سیاست کنترلش کرد 

حالا منظورم بیشتر اینه سعی کن سر خودتو گرم کنی یه جوری اگه میتونی کلاس برو اگه نه  کلاس مجازی هم  شد بری برو سعی کن با چند نفر ارتباط بگیری 

من خودم ایران نیستم با هیچ کس هم ارتباط ندارم فقط من و شوهرمو‌بچم میدونم چی‌میگی البته من شوهرم‌همکاری میکنه

حالا از تجربه های دیگران استفاده کن و شاد باش شوهرت وقتی میره سرکار با پسرت حسابی بازی کن نمیدونم الان چند وقتشه ولی به کم‌که عقلش برسه همبازی خوبی میشه کلی لذت میبری وقتی بهش آموزش میدی 

زندگی همیناست دیگه چیز دیگه یی توش نیست همینکه سلامت هستید خودش بزرگترین نعمته خداروشکر بقیه اش قابل حله 

سه چیز را قربانی نکنید :خانوادتان،احساستان،وقارتان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731