2733
2739

عزیزم اول خودتو دوست داشته باش

خودت برای خودت باید ارزش قائل باشی

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لطف مکرر میشه وظیفه مقرر 

اصلا براش کار نکن به شما مربوط نیس که کار, عیدشو کردی اگه زیادی بهش بها بدی که تحویلت بگیره نتیجه عکس میده به اندازه لطف کن اینجورب دیگه زحمتتم تو چشم نمیاد کم کم که کمک کنی و لطف کنی بیشتر جلوه داره احترامتم بیشتره تجربه شخصی خودم و اطرافیانم که دیدم رو گفتم

چه خوب میشد...افتخار آدما به این نباشه که هیچ کس حریف زبون من نمیشه...کاش به این افتخار میکردن که هیچکس حریف شخصیت من نمیشه!!!!                   الهی قمشه ای (آسمان ابری نیست یعنی من حالم خوبه یعنی به اتفاقات بد اطرافم بی توجهم, یعنی سعی میکنم خوب باشم یعنی سعی میکنم خوش بین باشم................ )

همیشه ا‌ون بیشعوری باشید که همه مواظبن یه وقت براش سوء تفاهم نشه

نه ا‌ون مهربونی که هر کسی میتونه دلشو بشکونه‌

تو ایران اینجوری بیشتر جوابه

😅😅😅😅😅😅

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
روز عروسیم هرچی از دهنش در اومد گف،روز بعدش فقط گریه کردم،مث ابر بهار

شاید باورتون نشه 

ولی من تا ۶ماه بعد عروسی چشامو ک باز میکردم شروع میکردم ب نفرین تا شب ک میخواستم بخوابم

بعد هفت روز منتظر بود شوهرم بهش گف بیا ببین،وقتی اومد تو اتاق بودم از خجالت وقتی رف تا شب گریه کردم

نفرینش نکردم ولی جاریم وقتی عروس شد سه ماهه حامله بود ابروشون رف

دل من هواتو کرده🤕
2738

وااای بعضی ها هنوز این رسم دستمال رو دارن؟؟!!

2706