2737
2734

کم محلی خیلی خوبه خیلی جواب میده 

خواهرشوهر من با کم محلی تا حدودی درست شد ولی مادر شوهرم هنوز کار داره 😆

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

عزیزم اشتباه اولت اینکه هیچ کسو مثل پدرمادرت دوست نداشته باش هرکس اندازه ای داره...چون اون مثل مامانت راجع به تو فکر نمیکنه....درضمن شوهرت باید میپسندید که پسندید مگر مادرشوهر زن میخواست بگیره

بعضیا سواد حرف زدن ک ندارن ❌هیـــچ❌شعور خفه شدنــ هم ندارن😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از اول اصلا از من خوشش نیومد،با اینکه سنتی ازدواج کردیم،ولی یکم بعدش شوهرم گف مامانم ازت خوشش نمیاد

خب میگفتی به درک .....کودوم مادرشوهری خوشش اومده که این دومیش باشه...😄😄

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
خانواده شوهر من فکر میکنن من تراکتورم ب محض اینکه میشینی کار نمیکنی شروع میکنن چپ چپ نگا کردنو دعو ...

شاید باورت نشه خونه تکونی عیدشو خودم انجام دادم تنها با وجود چن تا جاری و هاهر شوهر

دل من هواتو کرده🤕
2738

تااینجا هم که خودمییی.‌خببببب

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

خیلی دیر میتایپی.‌نترکون اخره شب بیام بخونم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
تااینجا هم که خودمییی.‌خببببب

میخای بقیشو تو بگووو😄😄

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
2706