2737
2734

سلام عزیزای دلم هدفم ازاین تاپیک اینه که گول شوهراتونونخورین😀روزتولدش دوهفته پیش بودخیلی باخودم کلنجاررفتم که بهش چی کادوبدم ازش پرسیدم روززن برام چی میخری گف هرچی توبخری پنج برابرشومن میخرم😊کلاآدمی نیستم که پس اندازداشته باشم شاغلم که نیستم ازداردنیاپنجاه تومن😀پول داشتم باخودم فک کردم اینوبدم دوهفته دیگه ۲۵۰بهم پس میده😯😯وازاونجایی که خیلی پول دوس داره هرچندکم😑پولوبهش دادم😀😀😀خلاصه امروزبهش گفتم سه چهرروزدیگه روززنه الوعده وفا😐😐😐گفت شهرزادتوکه فعلاشرایطودرک میکنی کادوتوبعدابهت میدم😤😤😤😤امشب به این فک میکردم که اگه من یه زن آینده نگروپول جمع کن واقتصادانم درعوض شوهرم یه اختلاسگربه تمام معناس😥😥😥😥😥

منو شوهرمم ازاین بلا ها سر هم میاریم

خوبیش اینه کلاهبردار جلو چشمته میتونی دست بندازی چشاشو دراری

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸

من بهم ثابت شده که توی هدیه دادن به مردا نباید سنگ تموم گذاشت. اخه دم عید چجوری همچین گولی خوردی؟

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی بود😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
منو شوهرمم ازاین بلا ها سر هم میاریم خوبیش اینه کلاهبردار جلو چشمته میتونی دست بندازی چشاشو دراری

دلم نمیادآخه دوسش دارم😐😀

حالا صبر کن مونده تاروز زن شاید بخواد سوپرایز کنه اینجوری گفته ک هیجانی ترشه😂

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2740

من همیسه ازجیب شوهرم پولاشوبرمیدارم اونم چون شدید حواس پرته نمیفهمه   بعد یه مدت بهش میگم که فلان تومن پول برداشتم ازجیبت   اونم همیشه میگه تو منوورشکست کردی بالغ برچندمیلیارد تومن ازجیب من تاحالا پول برداشتی  

حالا صبر کن مونده تاروز زن شاید بخواد سوپرایز کنه اینجوری گفته ک هیجانی ترشه😂

میدونم پول نداره😀😀😀😀منتظرسورپرایزنیستم واسه همین

من بهم ثابت شده که توی هدیه دادن به مردا نباید سنگ تموم گذاشت. اخه دم عید چجوری همچین گ ...

جووون بودم وجاهل دست خودم نبود😐😐😐الان به شدت پشیمونم😀😀😀

2706