2737
2739
عنوان

فوری فوری علائم سقط؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 560884 بازدید | 139 پست
سلام دلیل سقط وجود ناهنجاریهای کروموزومیه عزیزم که نتونسته جنین تشکیل اعضا بده بهش میگن حاملگی پوچه. ...

عزیزم مگه نمیگن تو حاملگی پوچ جنین تشکیل نمیشه پس چه جوری دختر و پسر بودنشو میگین؟

نینی منم هفته 7قلبش میزد.شنیدم تپشش رو ولی هفته ٨ قلبش ایستاد.خیلی غصه خوردم خیلی گریه کردم دیگه چشم ...

عزیزم چطوری سقط شد؟

علائمت جی بود؟

منم الان هفته هشت هستم 

هفته پیش صدای قلبش رو شنیدم

الان لک بینی دارم

تقریبا قهوه ای هستش ولی روشن

دکتر بهم شیاف داده

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

سلام بچها من فیروزه هستم۳۰سالمه یه پسر ۲ساله دارم.مشکلی که دارم.۲۲بهمن اخرین پرؤید شدم تو اسفند ماه از پرؤیدی خبری نبود امادرد شکم وکمر داشتم. .تاریخ(۲۹)اسفند بی بی چک مثبت شد..روز۳فروردین امسال قرارشدبرم خون بدم برا دقیق بودن حاملگی که متعسفانه خون ریزی شدید با درد داشتم که در۲مرحله لخته خون بزرگی ازمن خارج شد.خون ریزی دارم ایا احتمال داره سقط شده باشه؟؟

2728
سلام،٣٠ سالمه و باردارم،توو هفته ٦ رفتم سونو و قلب جنین تشکیل شده بود و صداشو شنیدم ولی توو هفته ١٢ ...

سلام ببخشيد من يه سوال ازتون داشتم؟

شما وقتي اين اتفاق براتون افتاد علايم بارداريتون سر جاش بود يا تغييري كرده بود؟

نینی منم هفته 7قلبش میزد.شنیدم تپشش رو ولی هفته ٨ قلبش ایستاد.خیلی غصه خوردم خیلی گریه کردم دیگه چشم ...

سلام 

براي اتفاقي كه براتون افتاد متاسفم

سوالي داشتم ...علامتي داشتين كه مجدد قلب رو چك كردين

من هفته هفتم ضربان قلب رو ديدم الان هفته نه هستم اما خيلي نگرانم

ممنون ميشم تجربتون رو بگين

2738

سلام لطفا سریع جواب بدید من در هفته ششم بارداری هستم رفتم سونو گرافی گفتن جنین قلب داره ضربان نداره تو این مدت من لکه بینی داشتم اما دو روزه لخته خونی مبینم بدون بافت رفتم سونوگرافی گفت جنین تو همون شیش هفته است هنوز  و سرجاشه  آیا ممکنه این لخته های خونی علت دیگه ای جز سقط داشته باشه؟

سلام بچه ها

توروخدا کمکم کنید. من هفته ۶ بارداری هستم. سونوی اولمو هفته ۵رفتم ساک تشکیل شده بود و مشکلی هم نبود ولی دوساعت بعد سونو خونریزی کردم که با آمپول پروزسترون قطع شد دوباره دوروز بعدش خونریزی کردم شدیدتر از قبل رفتم سونو جنین سرجاش بود و قلبشم میزد ولی گفت بالای ساک یه کم خونریزی داری مرتب آمپود میزنم و شیاف میزارم ولی باز امروز و دیروز لکه بینی داشتم. هم لکه هام و هم خونریزیم قهوه ای خیلی پررنگه. میترسم سقط کنم. توروخدا وگه کسی شرایط منو داشته جوابمو بده

سلام من چهار روز از سقطم گذشته.از فردای سقطم تهوع هام کاملا رفع شده خیلی خوب شده اشتهام علایمم هم کا ...

عزیزم چرا سقط کردین؟علائم بارداریتون به کل از بین رفت یا فقط تهوع؟

دوستای خوبم میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید؟😘😘مطمئن باشید انرژی خوبش بهتون برمیگرده❤
مامان پری عزیز ... بعلت اصلی بارداری پوچ رو ابوعلی سینا تو کتبش بیان کرده ... مصرف سردی ها ( س ...

سلام حسنی جون  من درحال سقط جنین هستم  دوروز هست  ک لخته خون دفع میکنم  و کمردرد دارم البته نه دائم   علائم خاصی داره ک متوجه شم سقطانجام شده؟

سلام مریمم چند روزپیش  خونریزی شدید داشتم بعدچندساعت یک لخته ازم خارج شد وبعد از اونم خونریزم قطع شد تو هفته ۵ بارداری بودم به نظرتون جنین سقط شده ؟حالت تهوع داشتم که اونم قطع شده ولی سینه هام درد میکنه کسی میتونه راهنماییم کنه 

2706