2737
2734

من و همسرم و پسرم که عید میشه پنج ماهش میخوایم چند روز بریم مسافرت شمال یکم روحیمون خوب بشه  خیلی استرس دارم اذیت نشه مثلا خوابش بهم نریزه ..مامان هایی که با نی نی هاشون رفتن میشه از تجربشون بگن سخت بود یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی ب نی نیت داره پسره من 10ماهش بود رفتیم مشهد اصلا نه خوابش بهم ریخت نه غذاش...چون وقتی خوابش میومدمیخوابید نمیخوابیدم مهم نبود عوضش شبو دیگه راحت میخوابید ولی برا مسافرت حمتا باید کالسکه باشه وگرنه اذیتت میکنه تو بغل

2742
بستگی ب نی نیت داره پسره من 10ماهش بود رفتیم مشهد اصلا نه خوابش بهم ریخت نه غذاش...چون وقتی خوابش می ...

کالسکشو میبرم خدا کنه توش بمونه اخه تاحالا با کالسکه نبردمش بیرون

2738

پسر من یه بار ۵ماهه بود رفتیم ییلاق..انگار نه انگار بچه همراهمونه...یه باری هم ۱سال ونیم بود رفتیم مشهد از دماغمون دراورد این پسر..بستگی داره خودتو اذیت نکن دیدی خوب نیس برگردین خونه.

من دخترم یک ماهش بود هوس شمال به سرمون زد رفتیم شمال خیلیم خوب بود- ولی جاتون باید گرم ونرم باشه

خودمون خونه داریم شمال ولی واسه بیرون خونه تفریح میترسم اذیت کنه 

من با بچه هام زیر یکسال زیاد مسافرت رفتم اذیت که اصلا نمیکردن دختر دومم پنج ماهش بود چهر روز رفتیم شمال کریرش صندلی عقب گذاشتم توی راه که همش خواب بود اونجا هم اصلا کاری نداشت کلا از الان که دوسالشه راحتتر رفتم و اومدم

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
کالسکشو میبرم خدا کنه توش بمونه اخه تاحالا با کالسکه نبردمش بیرون

از الان تو خونه بزارش تو کالسکه راهش ببر عادت بکنه یکدفعه شاید نمونه منم تو پنج ماهگی رفتم یک خورده تو راه غر زد ولی کلا اذیت نشدم کلا بچه بد قلقی نبود 

پسر گلم 
2706