2737
2734
عنوان

يه خاطره از همسايه و تاپيكهاي از خونه همسايه صدا ... مياد

| مشاهده متن کامل بحث + 24583 بازدید | 74 پست

منم خونه قبلیمون اپارتمانی بود .اوف یک همسایه داشتیم زنه راحت۴۷یا۴۸ ساله بود قیافه ایم نداشت ولی مارو کشته بود با لحن حرف زدنش .خداشاهده صداشو مینداخت به سرش با لحجه عشوه گر با پرندش به حرف زدن یا با تلفن حرف میزد صداش میومد واضح .کلا همیشه ی خدا صدای مسخرش ب لحن مزحرفش تو گوشم بود .منم عادت ندارم با کسی دهن به دهن کنم هیچی بهش نمیگفتم.ولی خداییش تازمانی اونجا مینشستیم خیلی عصبی بودم روزا از صدای حرف زدنش.

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم خیلی مراعات میکنم

یه همسایه داشتیم تا الان ک ۲سال میگذره یادش میفتم خونم جوش میاد

وقتی شکایتشون رو ب مشاور املاکیه کردیم بار کردن😡😡

کسایی ک جاشون اوندن خیلی آروم بودن با وجود اینکه تعدادشون خیلی زیاد تر بو د

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
ولی خداییش در جوابتون عجب حرف بی حیایی زده واقعا که

واقعا نميتونم بگم اون لحظه چه حالي بهم دست داد هم گر گرفتم هم تپش قلب با اينكه ميدونستم داستان چيه . قلبم داشت كنده ميشد از عصبانيت

2731
2740

کاملا موافقم.

اینقدر از آدم های پرو بدم میاد.عوض اینکه عذر خواهی کنه بابت اشتباهش سریع یه بهونه الکی جور کرده بیشعور

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)

ماهم طبقه بالایی مون همش صدای .....شون  میومد ماهم به روی خودمون نمی آوردیم یه بار ازم پرسید صدای ما می یاد پایین ؟ منم با من و من گفتم نه   فقط وقتی جارو برقی میزنی صداش می یاد خانومه رفت تو فکر 😂 بعد ازون دیگه صدا نیومد 😆   فهمید خودش😂😂😂

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
کاملا موافقم. اینقدر از آدم های پرو بدم میاد.عوض اینکه عذر خواهی کنه بابت اشتباهش سریع یه بهونه الک ...

تازه ادعاش ميشد تحصيل كرده هستش و فرهنگي. واي بحال بچه هايي كه اين تربيت كرده

ما هم آپارتمانیم ۳ ساله اومدیم اینجا خیلی همسایه ها خوبن خیلی 

اما اما آپارتمان قبلی که بودیم هرررر روز طبقه بالایی مشروب میخوردن و مهمون داشتن میزدن میرقصیدن با آهنگ بلند تا ۳ نصف شب

ینی صدا به قدری زیاد بود که همسایه های کوچه ازشون شاکی شده بودن خدا لعنتشون کنه

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
ماهم طبقه بالایی مون همش صدای .....شون  میومد ماهم به روی خودمون نمی آوردیم یه بار ازم پرسید صد ...

چجوري فهميد خدايي🤔🤔

من بودم با خودم ميگفتم چه خوب صدا نميره ولؤم رو بالاتر ميبردم😁😁😂😂😂

در زندگي مثل تمبر باش تا رسيدن به مقصد به هدفت بچسب
چجوري فهميد خدايي🤔🤔 من بودم با خودم ميگفتم چه خوب صدا نميره ولؤم رو بالاتر ميبردم😁😁😂😂😂

باهوش بوده خب 😂

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
2706