2733
2734
عنوان

همه میگن پای پسرت پرانتزیه دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان 5 سالشه از 3 سالگی ام ار ای تشخیص داد خیلی عذاب میکشه جیگرم براش کبابه براش دعا کنید خدا معجزه ...

عزیزم واسش الان دعا میخونم خیییلی ناراحت شدم،پسر من ۲ونیم سالشه بحرف نیوفتاده فقط چند کلمه😑منم میترسم

2731
آخی چجوری فهمیدین اوتیسم داره؟الان چند سالشه؟

اشتباه ریپلای کردی عزیزم😊

گفته بودند: بترسی به سرت میاید!  لطفا از من، تو کمی ترس به دل راه بده.  کلا دخمل شوخ طبعیم.خاکیم.ازآدمای مغرور هم خوشم نمیاد. 

حتما یه چیز مهم بینشه که تو پرانتز گذاشته خدا  

وای خدا منو ببخش🙈

عزیزم درمان میشه خواهرم اینجوری بود نکراننباش از بچکی پیگیر باشی خوب مبشه

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
عزیزم واسش الان دعا میخونم خیییلی ناراحت شدم،پسر من ۲ونیم سالشه بحرف نیوفتاده فقط چند کلمه😑منم میتر ...

نترس بعضیا دیر به حرف میان داداش من قشنگ حرف میزد بد ازعمل اینجوری شد اتیسم خیلی بده خیلی

خب اشکالی نداره ببر ارتوپد خوب میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اکثر بچه ها اوایل راه افتادنشون پاشون پرانتزیه، من چندین مورد دیدم، خوب میشه. دکترم ببری همینو میگه

خدا از دهنت بشنوه عزیزم..انشاالله

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

حرف نمیرد وقتی صداش میکردی انگار نمیشنید  بدنش حس نداشت حتی اگه اتیش میگرفت بازم حس نمیکرد با کسی بازی نمیکرد وخیلی چیزای دیکه بردیم دکتر ام ار ای گرفت گفت اتیسم داره البته الان رفته کاردارمانی بهترشده

حرف نمیرد وقتی صداش میکردی انگار نمیشنید  بدنش حس نداشت حتی اگه اتیش میگرفت بازم حس نمیکرد با ک ...

انشاالله هر چه زودتر خوب بشه براش دعا میکنم 

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️
نترس بعضیا دیر به حرف میان داداش من قشنگ حرف میزد بد ازعمل اینجوری شد اتیسم خیلی بده خیلی

چجوری تشخیص اوتیسم دادن. تو عکسا هم قشنگ به دوربین نگاه میکنه

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
چجوری تشخیص اوتیسم دادن. تو عکسا هم قشنگ به دوربین نگاه میکنه

دکتر از ام ار ای فهمید چون کار درمانی رفته اینجوری شده وگرنه اصلا نگات نمیکرد وقتی میری بغلش کنی یا بوسش کنی میزنه اگه دلشم بخاد هیچ کاری نمیکنه نمیتونه غذا شو خودش بخوره