2733
2734
عنوان

همه میگن پای پسرت پرانتزیه دارم سکته میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام پاهاش رو صاف کن و کنار هم بچسبون  اگه زانوهاش بهم چسبید پرانتزی نیست ... اگرم باشه زانو هاش بهم بچسبه ... مشکلی نداره صاف می شه .... مثل دخترم اینا رو دکتر دخترم بهم یاد داد

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

الان استخوناشون نرمه

اما اگه خیلی پیگیر هستین ببرینش دکتر

نگرانی نداره ک😊

گفته بودند: بترسی به سرت میاید!  لطفا از من، تو کمی ترس به دل راه بده.  کلا دخمل شوخ طبعیم.خاکیم.ازآدمای مغرور هم خوشم نمیاد. 
دلشوره گرفتم آتیشی افتاده ب جونم ک نپرس خدانکنه بچم مشکلی داشته باشه

ی کم ضعیف و بی اعتماد بنفسی دختر کمی قوی باش نزار دیگران با حرف داغونت کنن این و واسه تاپیکای قبلیت میگم رو خودت کتر کن مساله خیلی بزرگی نیست قوی باش و با اعتماد ب نفس شما مادری باید ی بچه با اعتماد ب نفس تحویل خودت و دنیا بدی 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
بعضی بچه ها اوایل که راه میافتن یکم پاهاشون پرانتزی بعد که بزرگتر میشن خوب میشه .بچه شما رو نمیدونم ...

پسر منم تازه ۵۰روز راه افتاده یعنی طبیعیه؟

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

عزیزم من هر دو تا دختر دایی هام پاهاشون اینجوری بود ولی کفش طبی پوشیدن و خوب شدن

مشکلی نداره. نترس

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.