2737
2739
عنوان

از شوهرم متنفرم

12076 بازدید | 69 پست

سلام وقت بخیر خانوما

من دو سه روزه خونه تکونی خونمونو شروع کردم شوهرم انچنان کمک نملمیکنه 

مادرم میاد یکم به بچم میرسه یکمم کمکم میکنه

دیروز برادر شوهرم زنگ زد گفت امروز برا زنش میخوان تولد بگیره 

گفتم باشه فردا یکم اتاقو تمیز میکنیم میریم 

بعد امروز ظهر گفت یکم باید زودتر بریم تا سورپرایزش کنیم 

منم فقط زیر تختمونو خالی کرده بودم که مرتب کنم که خیلی طول کشید با مادرم بدو بدو مرتب کردیم بعد مامانم گفت بیایین خونه ما شام بخورین 10 دقیقه ای برین 

مامانم که رفت خونشون افتاد به جونم 

شروع کرد غر غرشو 

گفت نمیشد زودتر اماده میشدی برادرم بهم مسولیت سپرده 

باید زودتر برم گفتم باشه میرسیم نترس شروع کردم به اتو کردن پیرهنش 

بعد گفت حالا نمیشه شام نخوریم خونه بابات زودتر بشه  گفتم میرسونیم نترس هیشکی شام نخورده نمیره 

خلاصه یه چیزی گفت منم گفتم چیه اخه از یه مسله کوچیک شروع کردی یه مشکل بزرگ در بیاری اونم گفت خفه شو ابله 

گفتم درست صحبت کن گفت میام دهنتو صاف میکنما خلاصه منم بیخیالش شدم بدو بدو لباس پوشیدیم رفتیم خونه مادرم شام خوردیم در عرض ده دقیقه و رفتیم برادر شوهرمو ورداریم بعد برادرشوهرمو رسوندیم خونش لباس عوض کنه که تو خونش داشت شام میخورد با ناز لباسشم عوض کرد و اومد و رفتیم رسیدیم دیدیم هنوز خانواده جاریم نیومدن 

تو دلم گفتم ببین چه حرصی داد بهم خلاصه کاری نداشتم تا اینکه خواستم دخترمو اماده کنم بریم با کیک عکس بگیریم شوهرم اومد اتاق گفت پس کی میخوایی بیایی گفتم دارم امادش میکنم گفت مگه اینکه نخوای بیایی تو جمع گفتم چی میگی واسه خودت دیگه به اخرش رسوندی اومد دهنمو گرفت با ناخونش چونمو درد اورد بعد من بیخیالش شدم 

خلاصه تولد به خیر و خوشی ءذشت ولی چیزی که گیرم اومد این بود که من پشیزی براش ارزش ندارم 

حاضره هر بلایی سرم بیاره اما مراسممی که از ش براش کمک خواستن به نحو احسن برگذار شه 

من اصلا بی میلی نشون ندادم برا تولد فقط یکم دیرم شد 

الان خیلی داغونم از شوهرم هزاران بار متنففرم 

حیف زندگی من که ریخته به پای خانوادش 

اصلا شوهرم انگار یجور مریضی داره اصلا منو نمیبینه 

مشاوره برو

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بیشتر مردا بعد ازدواج زنشونو نمیبینن هر از گاهی باید تخم چششونو درآورد تمیز کرد...

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
2740

واای چرا اینجوریه شوهرت....خیلی خوب باهاش برخورد کردی اگه من به جای تو بودم فحش زیر روشو میدادم پامو تو اون مهمونی نمیذاشتم نباید اجازه  بدی به خاطر جاری و برادرشوهرات اینقد بهت بی ادبی کنه....

و خدايي كه به شدت كافيست🌱

والا مردا یه کم حساسن سر وقت شناسی

اما من بودم از اول میگفتم کار دارم و کلا نمیرفتم تولد

بعد اگه میرفتم و همسرم اینطور برخورد میکرد همونجا به 70 تیکه نامساوی تقسیمش میکردم

احساس نمیکنی خیلی سخت میگیری.. این بحث هایی ک ممکنه تو هر خونواده ای اتفاق بیوفته

نه بابا خیلیم داره بهش خوش میگذره 

من اصلا کاری به کارش ندارم نمیدونم هر موقع بحث خونوادش میشه همچین اتفاقایی میافته یبارم سر خواهرش که چرا بهش گیفت نگه نداشتی همچین دعوایی رو راه انداخت 

و همچنین یبار سر لفت دادن برادرش که من یکم شوخی کردم با لفت دادنش برادرش اصلا ناراحت نشد ولی خودش کاسه داغتر از اش شد

خلاصه این سومین مورد اینجوری بود که به خاطرش دل منو خیلی شکوند 

الانم خیلی نفرت دارم ازش 

2706