2733
2734

قراره با خواستگارم بریم مشاوره قبل از ازدواج, همو دوست داریم... 

خیییلی میترسم ازاینکه مشاور بگه بدرد هم نمیخوریم...  داغون میشم, نمیدونم چیکورکنم.... 

ان شاالله ک همه چی خوب پیش بره, اما اگ نشه من.... خیییلی دوسش دارم... 

ففکر اینکه مشاور بگه نه گریه مو در میار...

ی پایان تلخ بهتر از ی تلخی بی پایانه :|

شوخی کردم ایشالا قسمت هم هستین

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر الان بفهمی که به درد هم نمی خورین خیلی بهتره تا بعدا که پیشمان شی از انتخاب ات 

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد
2740
ی پایان تلخ بهتر از ی تلخی بی پایانه :| شوخی کردم ایشالا قسمت هم هستین

شوخی درستی بود

اگه درکل بگه به دردهم نمیخورن الان خیلی بهتره تابعدبفهمن

هرچی خیره ان شالله

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

مشاور تو شرایط خ خاص میگه بدرد هم نمیخورین تاجایی که راه داره سعی میکنه اگه مشکلی باشه حل کنه

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
خب اگه دوسش داري و ميترسي چرا ميري مشاوره

اخه یه موضوعی پیش اومد ک مجبورم برم... 

احساس میکنم میخوا, بخاطر من  یه سری تغییراتو تو خودش ایجادکنه, از طرفی به ا صداقتش شک کردم بابت یه موضوعاتی... 

طولانیه نمیتونم بگم .ولی تصمیم گرفتم برم چون مشاور بهتر میفهمه ک داره دروغ میگ یلنه و....