2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان تخمک اهدامیکنم ساکن کرجم متاهل دارای دوفرزندسالم ازمایشامم انجام دادم سالمم وذخیره تخمدانم بالاست درصورت تمایل به ایدیه من درتلگرام پیام بدید samiraz66@ 

۰۹۳۰۲۸۰۶۶۵۵دوستان اهداکننده یاگیرنده تماس بگیرید
2731
سلام خانمهای عزیز کسی میتونه در زمینه گرفتن تخمک اهدایی من رو کمک کنه؟ شخص مورد نظرم رو پیدا نمیکنم.

من تخمک اهدامیکنم بیاییدتلگرامم samiraz66@

2738

سلام . من مشکل تخمک داشتم دیگه از بس دکتر رفتم و دارو مصرف کردم خسته شده بودم بعد یکی از دوستام یه نفر رو بهم معرفی کردم بنام خانم جعفری که تون کار اهدای رحم و تخمک و جنین بود البته تحت نظر یه پزشک بنام دکتر یونسی بود بهش زنگ زدم برام چندتا عکس دونرها رو فرستاد منم با مشورت شوهرم یکیشون رو انتخاب کردیم بعد این خانم جعفری همه کار رو خودشون کردن بعد دو روز مونده به زمان انتقال به ما زنگ زد گفت فلان روز بیاید بیمارستان پارسیان منو شوهرمم رفتیم بیمارستان یکی دوساعت بیشتر کارمون طول نکشید . بیست روز بعدم جنین رو انتقال دادن به رحم من الان پنج ماه باردارم و خیلی خوشحالم واقعا هرجا که صحبت میشه این خانم جعفری رو دعا میکنم . اگه مشکلی مثل من داشتید شمارشو میذارم باهاش تماس بگیرید من که جواب گرفتم و ازشون راضیم . 09128935612 خانم جعفری

با سلام به یک اهدا کننده تخمک از تبریز ویا شهرهای اطراف که بتواند در تبریز اهدا کند نیازمندم ترجیحا با گروه خونی o یا b وقد بلند وخوش چهره لطفاکسایی که مایلند به ایدی تلگرامم پیام بدن خیلی ممنون

eshgim23@

تخمک اهدامیکنم سی ساله متاهل ساکن کرج دارای فرزندزیباوسالمم درصورت تمایل به ایدیه من درتلگرام پیام بدید samiraz66@

2706