2733
2734
خانم محترم اهدا جنين شرايط خودش و داره ولا اينكه نبايد سنتون بالاي 18 سال باشه دوما اينكه از نظر موق ...

نه باابا 18 !!! مگه چند مورد زیر 18 سال داریم!!

شرایط عمومی اهداء تخمک ‌:

سن ۲۰تا ۳۲
فرد مورد نظر باید مطلقه یا بیوه بدون شوهر .دارای فرزند.
دارای  سلامت روحی و جسمی کامل
عدم استفاده از داروی خاص
عدم اعتیاد وتایید پزشک

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
میخای شماره مشهدو بدم خیلیا دنبالشن اما خب این خانومم تو مرکز ناباروری بود یعنی شما تو مراکز ومطب ها ...

عزيزم اين خانم احتمالا سنشون بالاست 30 سال پيش آخرين بارداريشون بوده فكر نكنم شرايط اهداي جنين و داشته باشن خواهر شما حتما سنشون بالا نبوده من توي سايت رويان خوندم تا 28 سال جنين مي پذيرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط عمومی اهداکنندگان تخمک :

• رده سنی بین 18 تا 33 سال.
  • داشتن سلامت کامل جسمی و روانی.
  • داشتن حداقل سطح تحصیلی دیپلم دبیرستان.
  • سیگاری نبودن و عاری بودن از هر گونه مواد مخدر.
  • داشتن وزن متناسب (دارای شاخص توده بدنی(BMI) بین 18 تا 29 باشند، چرا که اضافه وزن موجب کاهش کیفیت تخمک گردیده و ممکن است موجب عدم موفقیت در فرآیند حاملگی گردد).
2731
اهدای جنین یعنی چی ؟ 😐 من تا حالا نشنیدم میشه یکی توضیح بده 

تمام مراحل ivf رو میرن با همسرشون بعد جنینو میدن یکی دیگه انتقال میده به رحمش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738
این برا تخمکه ک مطلقه،جنین رضایت همسرهم لازمه یعنی باید حتما پدرهم باشه

آره دیگه. بدون پدر چطوری جنین تشکیل بدن

خانم محترم اهدا جنين شرايط خودش و داره ولا اينكه نبايد سنتون بالاي 18 سال باشه دوما اينكه از نظر موق ...

۱۸ سال 😅😅😅😅 کدوم ادم عاقلی به نظر ۱۸ سالگی میاد تخمکش رو اهدا کنه .عزیزم جوون باشه نه زیر ۱۸ 

خدایا شکرت 
2706