2737
2739
عنوان

دختر یازده ساله ام خیلی گستاخ شده...امشب از باباش کتک خورد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8131 بازدید | 80 پست
دیروز همین کارو کردم ولی تاثیر نداشت

یه چند وقت شما و شوهرت بعد از این رفتارش باهاش سرسنگین رفتار کنید مثل قبل نباشه قشنگ متوجه بشه بندازش تو رو درواسی نه لج و لجبازی اینجوری ادامه بدی پس فردا به بلوغ رسید حرفای بدترم ممکنه بهت بزنه.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

دختر من شش سالشه دقیقا همین مدل دختر شماست گاهی حس میکنم الانه که قلبم از دستش بایسته یه کارهایی میکنه و یه رفتارهایی که شاخ در میارم اصلا بحرف نمیکنه حتی بهش میگم مثلا مدرت اومد درو باز کن میگه به من چه من باز نمیکنم با قربون صدقه که طفلی گناه داره باباجون از سر کار اومده خسته پشت در میگم شاید دلش بسوزه اصلا محل نمیده اخرش مجبور میشم چن تا جیغ بنفش بکشم اینقدر خونسرد و بیخیاله هیچ چی جز افکار ذهنی خودش واسش مهم نیست یه کاربد میکنه هزاربار براش توضیح میدم دعواش میکنم تهدید میکنم قبول میکنه و میگه چشم اما دوروز بعد با وقاحت تمام تکرار میکنه منکه به این نتیجه رسیدم بچهای الان تربیت پذیر نیستن 😢

محتاجم به دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا هر چی میخواد واسش فراهم میکنیم اما اصلا سپاسگزار نیست وظیفه میدونه...همیشه گله میکنه...میناله ...

نباید از اول همه چی را در اختیار بچه گذاشت ولوسش کرد  الان تو این سن دیگه  خیای سخته باهاش مدارا کنید  و امکاناتم نامحسوس کم کنید بعد در مقابل کار و وظیفه ای که انجام دا د بهش بدید 

دخترتون از چندسالگیش گستاخ و لجبازشده؟

دوسالی هست که بدتر شده...البته ازوقتی پسرم بدنیا اومد لجبازیش شروع شد.پسرمم شیطونه همش باهم دعوا دارن😔

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
2731

احتمالن اون به درس خوندن علاقه نداره درعوض شما مشتاقین دخترتون بچه درس خون باشه؟ 

هیچ وقت نشیتین باهاش دردو دل کنین ببینین ته خواسته هاش به چه موضوعی برمیگرده؟ هیچ وقت هیچ شخصی بی جهت گستاخ نمیشه یا داره سرموضوعی لج میکنه یا تلافی این درمورد بچه هایی که ذاتن غرور دارن و غرورشون جریحه دار شده بیشترصدق میکنه. عایا دخترتون حسودی ادمها بخصوص هم سن و سالاشو هم میکنه و یا خودشو برتر از اونا می دونه؟ 

به خدا هر چی میخواد واسش فراهم میکنیم اما اصلا سپاسگزار نیست وظیفه میدونه...همیشه گله میکنه...میناله ...

خوب نخونه، بذار معلمش دعواش کنه، شما خودتونو قاطی نکنید، شما فقط باید براش تکیه گاه باشید

البته که فراهم کردن همه چی بچه رو پر توقع میکنن

واقعا سخته یک وقت یه کارهایی میکنن صبر و تحمل کارشون سخته ولی چاره ای نیست 

از همه بدتر اینه که خیلی بهش امر و نهی کنی با دوستاش که درد و دل کنه میشید مامان و بابای سخت گیر اونوقت این بره تو سرش بیرون اوردن این فکر از سرش خیلی سخته 

مراقب باش

2738

منم سن دختر شما بودم خیلی پرخاشگر بودم سردرگمو گیج بودم یعنی هرروز با مامان و خواهرم بحث داشتم ولی درکم نمیکردن برا همین منم رفتم تو لاک خودم الان اصلن باهاشون راحت نیستم

برین مشاوره حتما 

She is everything I ever wanted.... 
دختر من شش سالشه دقیقا همین مدل دختر شماست گاهی حس میکنم الانه که قلبم از دستش بایسته یه کارهایی میک ...

مگه میشه تربیت نشن، یه جای کار رو اشتباه کردین، سریع بجنبین که تو نوجوانی بذاره

بچه ها وقتی به دنیا میان پاکن ما بزرگترا اشتباه میکنیم

دختر من شش سالشه دقیقا همین مدل دختر شماست گاهی حس میکنم الانه که قلبم از دستش بایسته یه کارهایی میک ...

تصورش هم خنده داره 😂😂😂ای جانم ببوسش دختر نازتو .خیلی سخت نگیر کلن ورود بچه جدید به خانواده باعث حسادت فرزتد بزرگتر میشه این والدین هستن که باید مدارا کنن توقعاتشون از بچه بالا نره یهم هر فرزند محفوظ به موقعیت همون بچه باقی بمونه توجه رو یکی بیشتر از دیگری جلب نکنه و از همه مهم تر جواب لج بازی ها و خرابکاری هاشونو با دعوا و تحقیر ندین چون فوری یادمیگیرن برای رسیدن به هدفشون روش های دیگر مردم ازاری رو کشف و امتحان کنن .

پسر من هم همسن پسر شماستدر روز اجازه تلویزیون یک وساعت نیم داره و هر بار قبل نگاه کردن اجازه میگیره اگه کار بدی بکنه  یا حرف گوش نکنه با توجه به کارش تنبیه تلویزیون می کنیم یه روز یا چند روز اجازه  تلویزیون نداره تنها چیزی که جواب می ده چیزای دیگه اصلا براش مهم نیست

سلام منم یه پسر 10 ساله دارم ولی خدا رو شکر باهاش مشکلی ندارم فقط اینکه زیادی با ادب هست و بابت کوچکترین اشتباهی بارها معذرت خواهی میکنه دوست داشتم کمی شر و شور میبود ولی ترسو هست الان چند ماهه فرستادمش باشگاه رزمی تا روحیه اش بهتر بشه

به نظر من قاطعیت و کمی خشونت در رفتار با بچه های امروز بد نیست مخصوصا از طرف پدر چون به نظر من پدرهای الان اون اقتدار پدرهای ما رو ندارن و بچه ها اصلا حساب نمیبرن

2706