2733
2734
عنوان

دختر یازده ساله ام خیلی گستاخ شده...امشب از باباش کتک خورد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8131 بازدید | 80 پست
ممنون از راهنماییتون.

منم درک میکنم شدیدددددد،دختر من چهارسالشه،یعنی اصلا حرف گوش نمیده،باهاش دوست بشین مادر دختری برین کافی شاپ بیرون،وقتی باهاش دوست باشین راحتتر کنترلش میکنین

ترجیح میدهم هوای رابطه ام با بعضی ادمها همیشه ابری وبارانی بماند؛افتاب که میزند سردگم میشم از رنگین کمان این ادمها  
چه آدمایی هستین باهمه دعوا دارین بعد تاپیک میزنید بچم بی ادب و گستاخ شده!! اول خودت شروع کن عزیزم ب ...

توام اول ببین توی چه تاپیکی هستی بعد مزه بپرون....طرز استفاده درست از شکلکها هم یاد بگیر

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام اول ببین توی چه تاپیکی هستی بعد مزه بپرون....طرز استفاده درست از شکلکها هم یاد بگیر

ترجیح میدم دیگه هیچوقت هم صحبتتون نشم

رفتار دخترتون هم دور از انتظار نیست

انشالله موفق باشید😊😊

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

تو سن بلوغ بچه هااستقلال طلب میشن پس هرچی امرو نهی کنینبدتره بزارین خودش تصمیم بگیره مگراینکه خطر  داشته باشه درضمن باهاش مانند بزرگ ترها صحبت کننن وبه جایکتکباصحبت منطقی یا فوق قهرکردنی چیزی البته بهترین راهبردن پیش مشاووره

خ

تیکرتولدمه 😂لطفاهرکی امضامودیدیه صلوات برای اینکه  هرچه سریعتر به ارزوم برسم بفرسته  ممنونم
2728
ترجیح میدم دیگه هیچوقت هم صحبتتون نشم رفتار دخترتون هم دور از انتظار نیست انشالله موفق باشید😊😊

منم همینطور.رفتار دخترمم به شما هیچ ربطی،نداره...

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺