2737
2734
عنوان

دختر یازده ساله ام خیلی گستاخ شده...امشب از باباش کتک خورد😢

| مشاهده متن کامل بحث + 8130 بازدید | 80 پست

طبيعيه عزيزم به سن بلوغ رسيده بايد خيلي مدارا کنيد باهاش

بنظر من بزارش کلاس هاي مختلف بخصوص ورزش

زياد هم سر به سرش نزاريد بدتر مي شه کلا به نوجوون نبايد مستقيم دستور داد اگه اطاعت کنه غرورش خرد مي شه اگر نکنه سرکش تر ميرشه 

هنوز بهار نشده،اما بوته نرگس باغچه ما گل کرده،اگه با اومدن بهار بعد از اين همه انتظار تو وجود من هم گلي جوونه بزنه اسم نرگس و يافرزند نرگس،مهدي رو روي بچم ميزارم.

کتک زدن بیشتر بی تربیت و لجبازش میکنه هیچ تاثیر مثبتی روش نمیزاره به نظرم باهاش قهر کنید و سر سنگین باشید و بهش بگید ما از تو انتظار همچین رفتار زشتی و نداشتیم.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتک گستاخ ترش میکنه. دختر خواهر منم گستاخ بوود, گستاخ تر شده, الان ۱۸ سالشه, منم قورت میده

وایزاز همین میترسم😓

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
2728
به خدا هر چی میخواد واسش فراهم میکنیم اما اصلا سپاسگزار نیست وظیفه میدونه...همیشه گله میکنه...میناله ...

از نظر وظیفه که درست هست وظیفه پدر و مادر هست که همه چیز بچه اش فراهم بکنه 

ولی برای اینکه از همه چیز میناله و درس نمیخونه و.... بهتر ببرینش روانشناس الان تو سن خیلی حساسی هست خودشم سردرگم هست 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2738
به خدا هر چی میخواد واسش فراهم میکنیم اما اصلا سپاسگزار نیست وظیفه میدونه...همیشه گله میکنه...میناله ...

خداياااااااااا از دست اين بچه ها خودم چون پسر دارم فكر ميكردم دخترا اينطوري نيستن تازه پسر من نه سالشه منو قورت ميده

کتک زدن بیشتر بی تربیت و لجبازش میکنه هیچ تاثیر مثبتی روش نمیزاره به نظرم باهاش قهر کنید و سر سنگین ...

دیروز همین کارو کردم ولی تاثیر نداشت

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺
وایزاز همین میترسم😓

باید بری پیش مشاور و کمک بخوای از متخصص.. راستش خواهر من توجهی به مشاور رفتن و اینا نکرد, اران واقعا باهم مشکل دارن. حتی من گاهی حرص میخورم. خیلی رو اعصابه.

منم دخترم ١٣ سالشه 

بهترين راه توجه كردن و همدردي باهاشه 

مثلا وقتي ميگه نميكنم اين كارو بهش بگييد حق داري منم هم سن تو بودم دوست نداشتم اينكارو انجام بدم ولي بزرگتر كه شدم كلي ميخنديدم به اون روزام و خيلي چيزاي ديگه

سن بلوغ الان 12-13 سالگی شده. دخترت در آستانه ی بلوغه. با اینجور بچه ها باید کنار اومد. واقعا زدن هیچی رو حل نمی کنه...

اگه شک داری چطوری در مقابلش رفتار کنی یه سری به مشاور بزن. ارزششو داره که دخترت درست تربیت بشه.

پسرایی که کتک می خورن این راه رو برای ابراز خشمشون یاد می گیرن. فردا زنشونو می زنن.

دخترایی که کتک می خورن اینو حق خودشون می دونن...فردا در مقابل کتک سکوت می کنن.

مواظب دخترت باش. صبر و حوصله تونو خیلی زیاد کنین. کنار اومدن با بچه ی در آستانه ی بلوغ سخته...لجبازی می کنن. بی ادبی می کنن. رفتارای عجیب و غریب می کنن. ولی همین مسیر باعث می شه شخصیتش شکل بگیره. خودشو پیدا کنه. و در نهایت ازش آدم بالغ خوبی بسازه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

داره به سن نوجوانی میرسه، درکش کنید خیلی عصبانیه که دلیلش و خودشم نمی دونه، کتاب بخون پیش مشاور برید،

اگه اعتمادشو جالب نکنین، چند سال دیگه بدتر میشه و از دستش میدید

2706