2733
2734
عنوان

بی بی چکم مثبت شد بعد از 7 سال انتظار

2242 بازدید | 109 پست

سلام دوستان. من خیلی ساله دیگه کم اومدم نی نی سایت.

10 ساله ازدواج کردم بعد از 7 سال انتظار امشب بی بی چکم مثبت شد. دو تا خط واضح ... یعنی باورم نمیشه .. هنوز تو شوک هستم . می خواستم بعد از عید برم برای درمان ivf.

می خواستم بگم دوستایی که مثل من چشم انتظارید انشالله خدا به زودی بهتون نی نی بده و فقط و فقط هر وقت خودش صلاح میدونه میده. مثل من که غافلگیر شدم. طبیعی بدون حتی یک قرص باردار شدم. بچم و هدیه حضرت زهرا میدونم.  

عزيززززززم خيلي خوشحال شدم تبريك ميگم😍

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی شکر

مبارکه

منم وقتی بعد از 6 سال بیبی چکم طبیعی مثبت شد فقط جیغ میزدم از خوشحالی

حالت رو میفهمم عزیزم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.

واااای مبارکه 

فقط عزیزم فردا سریع برو پیش دکترت تا بهت دارو بده

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2740

سلام عزیزم مباااااارکت باشه .ایشالا صحیح و سالم بغل بگیریش .خدا دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2706