2737
2734
عنوان

من خرید کردم عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6558 بازدید | 190 پست

فدای سرت عزیزم.پول چیه که خودتو ناراحت کنی بابتش.دو روز دیگه یادت میره

تجربه ای بود اینم دیگه زین پس جوگیر نمیشی هیچوقت

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه تومن 😢😢😢

جان من راست ميگي خداقل ميرفتي چهار تا مانتو شلوار ميخردي همشو رفتي لباس زيرو خريدي من يه لباس زير خريدم ٨٦ تومن هنوز ردگيرم با خودم 

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
2728
خواستم برم شوهرم گفت زشته منو میشناسن ابرو دارم دیگه نمیخواد بری

پس بیخیال .لباسهارو بپوش و حال کن.اصلا فکر کن اون یه تومن و از کیفت دزدیدن فدای سرت

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
آخه عزیزم چند سال پیشم 1 تومن برای لباس زیر زیاده...به نظرم اگه میتونی ببر پسش بده یا بده خواهرات 😎

خیلی دوست دارم اینکارو کنم ولی روم نمیشه فقط یکیشون ی لباس خوابه قرمزه میبرم میگم اندازم نبود اصلا هم دوسش نداشتم نمیدونم چرا خریدمش ولی میترسم تعویض کنه پولمو نده 

2740

خانومي شوهرت خدارو شكر داره كه برا خودش خرج ميكنه

منم برا عروسيم هيچ لباس خوابي نگرفتم الان ناراحتمممم

منم ميخوام برم يجا بگيرم

قشنگ بپوش و به خودت ارزش بده

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
خیلی دوست دارم اینکارو کنم ولی روم نمیشه فقط یکیشون ی لباس خوابه قرمزه میبرم میگم اندازم نبود اصلا ه ...

چند خريدي حالا 

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
خیلی دوست دارم اینکارو کنم ولی روم نمیشه فقط یکیشون ی لباس خوابه قرمزه میبرم میگم اندازم نبود اصلا ه ...

فقط اون فسقلی تو عکس😍😍😍

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
تورو خدا ی چیز بگید اروم شم. مثلا خواهرم گفت اشکال نداره باید چند سال پیش میخرید الان خرید 

ببین پس نمیگیرن، یه سریاشو پس بدی..

یاخواهرت اینا تو فامیل کسی نمیخواد ازت بخره؟ نزدیک عیدم هست

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 

تازه مارك ان بي بي ام هس كه عاليه شبا بخوابي اذيتت نميكنه

چيه عين مامان بزرگا تو اتاق بوليز وشلوار ميپوشيم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2706