2733
2739
عنوان

من خرید کردم عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6558 بازدید | 190 پست
نه خانم از پشت کوه نیستن ...باتوجه به شرایطشون که خانم خودشون گفتن بچه ها نظر دادن ...به نظرم ادم با ...

ادم مگه واسه مردم خريد ميكنه ك نگران اين باشه پول لباس زير نده كه زير ميمونه و كسي نميبينه😐😐

اين خانم با همين لباسا كلي ميتونه روحيه و رابطه خودش و شوهرش رو زنده كنه

اگه تموم خانوما بدونن همين چيزاست كه مردارو علاقه مند و زنده نگه ميداره به زنشون ، اينقد خيانت و مرداي هيز نبودن تو جامعه

مبارکت باشه عزیزم دیگ خریدی غصه نخور ولی اگ یکی با من اینکارو میکرد میکشتمش.بازم افرین ب شوهرت ک فق ...

خخخخخخخخ

گران باش ؛بگذار بهایت را بپردازند ؛آدمها چیزهای مفت را مفت از دست میدهند."نیچه"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم مگه واسه مردم خريد ميكنه ك نگران اين باشه پول لباس زير نده كه زير ميمونه و كسي نميبينه😐😐 اين ...

من خودم از کسایی هستم که هر ما دوتا ست لباس زیرو انواع لباس خوابای شیکو میخرم ولی به مارک اعتقادی ندارم عزیزم..من ادکلنم الان لالیکه نه 2سال پیش که درامدم نصف این بود ..من ازهمه بیشتر به تیپ وهیکلم میرسم واگه یروز شوهرم کارخونه داربشه وخیلی ثروتمند مطمعن باش لباس دونه ای یک ونیمم میخرم ولی براپرکردن چشم شوهر مارک بازی نیازی نیست 

در ضمن همیشه باید متناسب با جیبت وداشته هات ونیازهات خرید کنی مثلا ما الان دوتایی ماهی 5 درمیاریم ولی فعلا مشغول خرید خونه ایم این چیزاهم مهمه ...کلا شرایط هر زندگی متفاوت..ولی مخالف سرسخت رها کردن خودت هستم باید بخودت برسی ..مثلا من جای خانم بودم لباس زیر کمتر لباس بیرونم میگرفتم مردا همونقد که دوس دارن شب زن زیبا ببینن توجمع هم بدشون نمیاد زنشون شیک باشه 

2728

لباسای بیرونم همیشه خوبن خدایی شوهرم واسه لباسم بد نزاشته ولی لباس زیر نخریده بودم خو واسه عروسیم. دیگه حالا بازم ماهی ی دست میگیرم که باز یهو تموم نشه اینکارو کنم😂😂 خدایی خیلی حالم بد با اونهایی که سرزنشم کردن کلی خندیدمو اونهایی که بهم روحیه دادن انرژی گرفتم. خلاصه حالم خوب شد . دمتون گرم خیلی خوبین 😚😚😚

من خودم از کسایی هستم که هر ما دوتا ست لباس زیرو انواع لباس خوابای شیکو میخرم ولی به مارک اعتقادی ند ...

منم اهل مارک بازی نیستم . اگه ادم تند و تند بخواد خرید کنه و تنوع بده همون معمولی هم جواب میده لازمم نیست اونقد پول هر چقدرم که پولدار باشه. به هر حال من الان همش برم جلو شوهرم بپوشم بگم فلان مارکه اصلا براش مهم نیست. مارکش شاید برا پز دادن جلو دوستام به دردم بخوره😂😂😂 که اونم من اهلش نیستم

2738

استارتر حالا ک خریدی مبارکه ولی میتونی یکار کنی بذاری تو کمد هردفعه یکیشو بپوشی هم اینکه خسته نمیشی هم اینکه تا مدتها لباس زیر داری دیگه لازم نیس بری بخری

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
من خودم از کسایی هستم که هر ما دوتا ست لباس زیرو انواع لباس خوابای شیکو میخرم ولی به مارک اعتقادی ند ...

ن عزيزم شما اشتباه متوجه شدين

من نگفتم بايد مارك بخري

گفتم بايد تنوع داشته باشي، چه مارك معروف و چه بدون مارك و خوشگل

حالا اگه دوستان تعجب ميكنن گرون شده چون اينا ماركه