2737
2739
عنوان

نی نیم سقط شد 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدای من😔😔 فقط ی چیزو خوب میدونم که خدا بد هیچ بنده ایش رو نمیخواد از صمیم قلبم آرامش واسه دلت آر ...

اگه مامان و بابام همرام نبودن که میمردم از گریه 

ارامش خانواده ام یکمی دلمو اروم کرده

خدایا خودت مواظبش باش
2728
اگه مامان و بابام همرام نبودن که میمردم از گریه  ارامش خانواده ام یکمی دلمو اروم کرده

خدا حفظشون کنخ

درک میکنم خیلی سخته

ولی بسپار ب خدا عزیزم

واسه مامانم که بتازگی آسمونی شده میشه صلوات بفرستید...😔😔لطفا🙏
اخیییی قرار بود همزمان بریم دکتر😢😢😢😢

اره 😔

منو عروسمون با فاصله کم ازدواج کردیم و باردار شدیم طفلک حتی دلش نیومد رو به روم بشه و بیاد پیشم 

خدایا خودت مواظبش باش
من واقعا موندم دیگه چکار کنم چهار بار سقط... میگم خدا چجوری دلش میاد چخار بار دلمو آتیش بزنه😐

وای اینجوری نگو من حتی گریه میکردم مامانم نمیذاشت میگفت ناشکری نکن خدا قهرش میگیره 

خدایا خودت مواظبش باش
2738
اره 😔 منو عروسمون با فاصله کم ازدواج کردیم و باردار شدیم طفلک حتی دلش نیومد رو به روم بشه و بیاد پ ...

باز خوبه اون اینجوری رعایت کرده من یه جاری دارم دو یال پیش ما هم همزمان باردار شدیم بچه من رفت و لی اون اصلا رعایت نمیکرد هر روز توی گروه فامیلی یه پست میذاشت که وای اینو هوس کردم وای جنسیت بچه ام مشخص شد و هزار تا جیز دیگه 

واقعا قدر زن داداشتو بدون

باز خوبه اون اینجوری رعایت کرده من یه جاری دارم دو یال پیش ما هم همزمان باردار شدیم بچه من رفت و لی ...

واقعا ادم خوبیه کلا به چشم زن داداش نمیبینمش مامانمم مثه من دوسش داره محاله بینمون فرق بذاره

خدایا خودت مواظبش باش
منم الان درکت میکنم بخدا 😔 ان شا الله به همین زودی با هم باردار شیم و نی نیمون سالم بدنیا بیاد

استارترازاعماق وجودم درکت میکنم ولی فقط خودتونبازبه هیچ وجه مخصوصاجلویه خانوادت مخصوصاهمسرت دیگه یاداوریش نکن قوی باش واینم که حتماحتماحتمااول پیگیری کن که دلیلش چیبوده بعدبرایه بعدی اقدام کن چون ادم واقعاضربه میخوره 

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
استارترازاعماق وجودم درکت میکنم ولی فقط خودتونبازبه هیچ وجه مخصوصاجلویه خانوادت مخصوصاهمسرت دیگه یاد ...

دکتر هیچی نگفت 

گفت هزاران دلیل میتونه داشته باشه انگار یه بار سقط رو اصلا جدی نمیگیرن 

خدایا خودت مواظبش باش