2733
2739
عنوان

نی نیم سقط شد 😔

852 بازدید | 33 پست

از دیروز لکه بینی داشتم که امروز دیگه افتادم به خونریزی و لکه بینی هم سونو شکمی انجام دادم هم سونو داخلی ولی گفتن تو ۶ هفتگی مونده و رشد نکرده الان باید ۹ هفتم میبود

حالم اصلا خوب نیست خواب نمیرم😔

خدایا خودت مواظبش باش

اخی عزیزم 😭😭😭

مطمعنی؟؟

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگذره ولی سخت میگذره توکل کن به خدا 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
اخی عزیزم 😭😭😭 مطمعنی؟؟

اره دکتر به سونو شمکی اکتفا نکرد گفت داخلی انجام بده فوری رفتم انجام دادم که گفتن جنین سقط شده فقط ساک مونده که اونم تا شب دفع میشه 😭

خدایا خودت مواظبش باش
2740
اره دکتر به سونو شمکی اکتفا نکرد گفت داخلی انجام بده فوری رفتم انجام دادم که گفتن جنین سقط شده فقط س ...

ان شاالله زود جاش یه نی نی میاری خدا بزرگه

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

ان شاالله بزودی یه بارداری سالم تجربه کنی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

خدای من😔😔

فقط ی چیزو خوب میدونم که خدا بد هیچ بنده ایش رو نمیخواد

از صمیم قلبم آرامش واسه دلت آرزو میکنم و از خدا میخوام بهترینا رو برات رقم بزنه😔

واسه مامانم که بتازگی آسمونی شده میشه صلوات بفرستید...😔😔لطفا🙏