2733
2734
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست

وای نصیب نشه 

منم مامانم تعریف میکنه میگه تو تو شکمم بودی 

عمه ات با پسرش بحثش میشه پسرشم میره چاقو میاره توی عصبانیت چاقو چاقو میکنه مادرشو یعنی عمه منو عمم تا بیمارستان نمیرسه همونجا اشهدشو گفته و مرده پسر عمم ب خودش اومده دیده مادرش غرق خونه میزنه تو سرش بعد پلیس پسر عمه امو میگیره توی زندان پسر عمه امم خودکشی کرده من نه عمم رو دیدم نه پسر عمه ام رو خیلی بد بوده خدا نصیب نکنه وای وای 

دستم ب آسمانت نمیرسد.. اما یقین دارم رحمت تو ب تمام زمین میرسد.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم ازهمتون من نتونستم نماز شب قبر بخونم ازاسترس پریود شدم کاش میتونستم میخوندم هرسه شب تاصبح بیداربودم

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
2731
خدا رحمتشون کنه   الهی جایگاهش بهشت باشه

ممنونم عزیزم. خدا عزیزان شما رو نگه داره

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
اونجا باری به هرجهته نمیشه گفت اصالتا اونجایی هست چون اکثرا رفتن اونجا زمین خریدن از هر قبیله ای

طایفه پاپتی بودن میدونین طایفش چطور طایفه ای 

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
ممنونم ازهمتون من نتونستم نماز شب قبر بخونم ازاسترس پریود شدم کاش میتونستم میخوندم هرسه شب تاصبح بید ...

براش خیلی یاسین بخون چهل تا یاسین بخون فوت کن ب خاکش میگن خیلی آروم میکنه روح فوت شده رو

دستم ب آسمانت نمیرسد.. اما یقین دارم رحمت تو ب تمام زمین میرسد.... 
2706