2733
2739
عنوان

سه ساله میخوام نی نی دار شم

291 بازدید | 23 پست

سلام دوستای خوبم،سه ساله دکتر میرم و نمیشه نی نی دار شم همه کار کردم،نا امیدم نیستم همش منتظرم،خواهش میکنم هر کی این تایپیک رو دید یه صلوات بفرسته تا زودتر خبر خوبی بشنوم و مامان شم😔

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

یه خانومه تو نی نی سایت نوشته بود چندین سال باردار نشده بود همه جوره هزینه و دوا دکتر رفته بود

تااینکه یه دکتری گفته بود قبل از رابطه جوش شیرین و با اب جوشیده سرد شده قاطی کن با سرنگ بریز تو و ا ژ ن نیم ساعت بخواب بعدش برو بشور و رابطه داشته باشین.

همون ماه با جوش شیرین باردارشده بود

خدایا عاشقتم

تنبلی تخمدان دارم کیست دارمـتخمدان هام از حالت طبیعی بزرگتره و همشم نامنظمی پرید دارم هزار جور دارو ولی این پریدم منظم نمیشه،سنمم زیاد نیست،شوهرم خیلی دوست داره بچه استرس دارم،اطرافیان هی میگن وای خدایا همه رو کمک کن منم کمک کنننننن

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
انشاللهخدا يه ني ني تپل بهت بده
من ماه دوم اقدامم يه بي بي چكم مثبت شد ولي روزايه بعد همشون منفي شد 😬😅
بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات..

دوماه قبل پریدام مظم شده بود یعنی شیش هفت رو عقب میفتاد،الان۱۵روز عقب افتاده دیگ از بی بی چک بدم اومده از بس زدمو منفی شد

چطور؟ شما پیشش رفتی؟

من نه 

اما خیلیها جواب گرفتن یکیش هم یه خانومی که بعد پنج سال با مراجعه دو ماه به این پزشک باردار شده بودن

همبن چندروز پیشم تاپیک زد 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706