2737
2739
عنوان

خیلی دلگیر شدم

162 بازدید | 6 پست

امروز روز مهندسه. سالگرد تاسیس هواپیمایی هما هم هست. رفتم برا بابام گل خریدم که مهندس تعمیر و نگهداری هواپیماست. کلی خوشحال شد. بابام عاشق هواپیماست عمرشو گذاشت پای این هواپیماهای قراضه و به درد نخور که مردم سالم برن سالم برگردن. دو ساله بازنشسته شده ولی چون ایران ایر نیرو جدید استخدام نمیکنه مونده. فشار خون داره ولی هفته ای دو بار میره پرواز که نکنه هواپیما تو مقصد خراب شه نتونه برگرده. اگر هواپیما مشکل داشته بهش فشار اوردن ک به فلان هواپیما اجازه پرواز بده سود داره انقدرشم برا تو اگر نکنی ال میکنیم و بل میکنیم راضی نشده. بعد وسط جوکا خوندم به مسخره نوشته روز مهندس رو به مهندای تعمیر هواپیما هم تبریک میگم. اخه نامرد بی وجدان مهندسای این مملکت دارن آهن قراضه واسه شما هوا میکنن. این که تحریمیم تقصیر مهندساست؟؟ این که دولت هواپیما بخره میگن چرا خرید تقصیر مهندساست؟ والا همین پروازایی که سالم میرن و میان هم از مهندسا دارین. دلم برا بابام سوخت که اگه هواپیما ایراد داشته باشه برگه پروازو امضا نکنه از رییساش رونده میشه از مردمم فحش میخوره. حتی یه بار هوا بد بود نذاشتن پرواز بلند شه چنتا مسافر که مردنشون بیشتر به نفع این دنیاست زدن شیشه های دفتر ایران ایرو شکستن بابامم اون تو بود.  😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728