2752
2734
عنوان

دیوار نازک آپارتمان و همسایه بی ملاحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 8014 بازدید | 65 پست
به نظرم یه یادداشت بندازی تو خونه شون بهتره که شناخته نشی وای یاد اون تاپیکه افتادم که بیچاره میگفت ...

😂😂😂

وای واقعا صدای سگ در میورد😂😂😂

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همچین مشکلی رو با همسایه پایینی دارم با این فرق که جاریمه...

وای چه قد معذب میشی پیش شوهرت

چه بد که آشنان

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731

2 سال تازه عروس دوماد همسایمون بودن، افتضاح بود. با نوشته زدن به در آسانسور، کوبیدن به دیوار و ... هم درست نشد.

خدایا چنان کن سرانجام کار       تو خشنود گردی و ما رستگار
خب چرا بترسم  اونا باید حواسشون باشه ديگه  يه سرفه کنی صدات مياد  اگر تکرار شه تذک ...

اگه خيلي اذيت ميشي اون ديوار رو عايق صدا بچسبون

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
وای چه قد معذب میشی پیش شوهرت چه بد که آشنان

جاريشه شوهرش بايد معذب شه نه اين كه😂😂😂

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

فقط دعا کن با ملاحظه باشن، وقتی تذکر میدی رعایت کنن. همین.  وگرنه یا شما باید پاشین؛ یا دعا کنی اونا زودتر برن.

خدایا چنان کن سرانجام کار       تو خشنود گردی و ما رستگار
درکت میکنم مام همین مشکل رو داریم حالا من هی خدا خدا میکنم که شوهرم از خواب پا نشه بخدا ادم خجالت می ...

شما از شوهر خودتم خجالت ميكشي؟؟؟!!!من و شوهرم بوديم اينقدر ميخنديديم و مسخره ميكرديم خود طرف ميشنيد و تمومش ميكرد😂😂😂😂اون بايد خجالت بكشه نه شما نگران خجالتت جلو محرمت بشي

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
وای چه قد معذب میشی پیش شوهرت چه بد که آشنان

خیلی یکی از مشکلات زندگیم شده

شوهرمم چندین بار پیش خودم شنیده حالا معلوم نیست من خونه نیستم چند بار شنیده

گریههههههه 

بیخیال بودم ولی تازگیا یهوجوری شدم 

خونه ی مامانم از خودم دوره از ترسم 3ماه نرفتن دیگه 

میخوام عید با خودش برم

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
خیلی یکی از مشکلات زندگیم شده شوهرمم چندین بار پیش خودم شنیده حالا معلوم نیست من خونه نیستم چند بار ...

اعصابم خرد شد

شاید نمیدونن صدا میاد؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706