2733
2734
عنوان

دیوار نازک آپارتمان و همسایه بی ملاحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 8010 بازدید | 65 پست
ما زدیم، کمتر شده بود ولی باز صدا میومد :(

اي بابا😂😂

اونم بايد بزنن

يه چند مترم برا اونا ميبردين🙈

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
این اثر داره چطوری عایق صدا بکنیمش

يه ورقه هايي هست ميجسبوني به ديوار

اگه كامل عايق نشد اون وري هم بايد همينكارو بكنه

تو گوگل سرچ كني مياد 

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يه ورقه هايي هست ميجسبوني به ديوار اگه كامل عايق نشد اون وري هم بايد همينكارو بكنه تو گوگل سرچ كني ...

تازه گفت 7 سانت میاد جلو، 10 ساااانت اومد جلو دیوار. خداروشکر 2 روزه اسباب کشی کردن رفتن.

خدایا چنان کن سرانجام کار       تو خشنود گردی و ما رستگار
تازه گفت 7 سانت میاد جلو، 10 ساااانت اومد جلو دیوار. خداروشکر 2 روزه اسباب کشی کردن رفتن.

نه بابا انقدر كلفته 😡

من شوهرم برا محل كارش استفاده كرده نميدونستم اينطوريه

2742
آره دقیقا همون صداس که اذیتم میکنه وگرنه خب سرو صدا رو که منم دارم مخصوصا که بچه دارم ولی درست نیست ...

وای چقد منزجر کننده. اخه کی دوس داره مسایل خصوصیش به بیرون از خونه درز پیدا کنه چرا بهش نمیگی شاید عمدی نیس

سلام.من دقیقا همین مشکل رو دارم .خودم مدیر ساختمان هستم .ضمن اینکه صدا از واحد بالا سریمون( یه زوج تا ازداج کرده) به وضوح شنیده میشه،دیروز هم همسایه کناریشون هم بمن این مطلب رو گفت. حالا موندم چجوری بهشون بفهمونم ؟اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه. ممنونم