2752
2734
عنوان

قرمزی بعد از ریموو تاتو ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 90526 بازدید | 168 پست
میخا ریمو کنم این هفته هیچ ابرو هم ندارم  وند وقت طول می‌کشه ک کامل پاک بشه این ک میگن تکدجلسه ...

نمیدونم از چه موادی برات استفاده میکنه واسه من ۵ جلسه طول کشید ، بعد اینکه زخمات خوب شد از قطره رزماری باریج اسانس استفاده کن ابروهات پرپشت میشن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=271697116]برند فی رو معمولا کسایی که مدرکش رو گرفتن استفاده میکنن. معمولا توی پیج اینستاشون میزنن. بعید میدونم ...[/QUOTعزیز سلام

منم پیش دکتر تقویان انجام دادم ، الان شش ماه گذشته ، عادیه هنوز قرمزه ؟ 

[QUOTE=271697116]برند فی رو معمولا کسایی که مدرکش رو گرفتن استفاده میکنن. معمولا توی پیج اینستاشون م ...

مال من سریع قرمزیش رفت اما تا یک سال بعد حمام یه کم قرمز میشد و دوباره خوب میشد. یادمه یه خانمی اومد تتوش صورتی پررنگ بود. گفت من یه بار اومدم این رنگی شده الان دکتر بای ه دستگاه دیگه میخواد لیزرش کنه این سرخیش میره دیگه. اما برای من اینجوری نشد. حتما برو پیشش. برات حلش میکنه. اگه خیلی کمه شاید طبیعیه. ولی یه سر بزن بهش حتما واقعا پاسخگو هست دکتر تقویان

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚
2731