2726
عنوان

قرمزی بعد از ریموو تاتو ابرو

86444 بازدید | 166 پست

سلام.خانمهای محترم کسی میتونه راهنماییم کنه؟تاتو دنباله ابروم رو ریموو گردم اما جای اون قرمز پر رنگ شده و نمیره.کسی این تجربه رو داشته؟به نظرتون راهی وجود داره برای از بین بردن قرمزی اون

تعداد رای : 0
نظرسنجی
20
0
0%
20
0
0%
تولد دست من نبود.اما تحول دست خودمه😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.تاتو رو پاک کردم.اما قرمزیش کامل نرفت .دکتر گفت 9 ماه طول میکشه که کامل محو بشه اما بعید میدونم  ولی با یک ذره کرم که بزنی روش اصلا معلوم.نمیشه

تولد دست من نبود.اما تحول دست خودمه😉
2728
سلام خانم احوال شما قرمزی جای ریمو ابروتون بعداز چند وقت محو شد؟

سلام خوبین؟ منم چند روزه ریمو کردم. شما جاش نموند؟ منظوزم جای زخم مثل گودی هست. آخه هنوز تمام پوست زخم شدم نریخته. نگرانم جاش مث زخم بمونه. شما بعدش چه ترمیم کننده ای بهتون گفت استقاده کنین؟

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚
سلام خوبین؟ منم چند روزه ریمو کردم. شما جاش نموند؟ منظوزم جای زخم مثل گودی هست. آخه هنوز تمام پوست ز ...

سلام خوبین؟قرمزی پوستتون بعداز ریموو رفت؟ب من گفته آلفا و زینک اکساید بزنم شماچی زدین؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
سلام خوبین؟قرمزی پوستتون بعداز ریموو رفت؟ب من گفته آلفا و زینک اکساید بزنم شماچی زدین؟

سلام عزیزم. راستش خیلی بهتر شد. الان حدودا یک ماه و چند روز شده فک کنم صورتی تر شده نسبت به اون قرمزی اول اما به نظرم قبلا هم همین بود عوض نشد و اصلا کمرنگ نشده. گفت یا ترمیم کننده سی گل بزنم یا رژودرم. بعدا میرم لیزذ کیوسوییچ

سلام عزیزم. راستش خیلی بهتر شد. الان حدودا یک ماه و چند روز شده فک کنم صورتی تر شده نسبت به اون قرمز ...

فکرمیکنی باید چیکارکنم فعلا ک هیچی نشده مال منم یکم صورتی شده شما چ پمادی استفادی میکردی عزیزم ؟من آلفا وزینک اکساید میزنم بعداز سیزده روز

فکرمیکنی باید چیکارکنم فعلا ک هیچی نشده مال منم یکم صورتی شده شما چ پمادی استفادی میکردی عزیزم ؟من آ ...

من بعد از ایینکه گفت میتونم برم حمام گفت که ترمیم کننده سیگل یا رژودرم بزنم. قبلش ینی برای 4،5روز شاید زینک و دوپماد دیگه رو مخلوط میکردم میزدم. کم کم صورتی بودنش طبیعی تر میشه اما جلسات رو ادامه دادن غلطه. چون با اولیین حلسه من قشنگ فهمیدم جواب نمیگیرم از این روش

من بعد از ایینکه گفت میتونم برم حمام گفت که ترمیم کننده سیگل یا رژودرم بزنم. قبلش ینی برای 4،5روز شا ...

خدا لعنتشون کنه ک اینهمه بی انصافن  روشی ک واسه من انجام داد رنگ رو بیرون میکشید بهم نشون میداد واسه شماهم همینطور بود؟منم دیگه انجام نمیدم

2706