2733
2739
عنوان

داستان زنى در تهران قديم

| مشاهده متن کامل بحث + 379750 بازدید | 2132 پست

خدارو شکر عزیزم 😔

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیار زیبا بود لذت بردم واقعا ممنونم عزیزم 💖

خواهش میکنم عزیزم 

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست، برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه ست ؛آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند .                مهم نیست که چه مدرکی دارید ؛؛.                 مهم این است که چه درکی دارید.....
2731
فدات شم‌عزیزم منم دلم تنگ شده بود واسه ی دوستان ❤️

سلام رم عزیز خوبین..من این داستانو تازه خوندم عالیه 👌👌👌👌هم از خانم گلکار وهم ازشما ممنونم..میشه از خانم گلکار خواهش کنین عکس جوانی  والان لیلا رو بزارن من عاشق لیلا وتفکراتش شدم وقتی میخوندم غرق میشدم تو داستان وهمه چیزایی که برای لیلا اتفاق میفتاد فکر میکردم من اونجام ومیبینم باور میکنین تو خوابهام تواون مدت همیشه لیلا حضور داشت خیلی زن فداکار وقوی بوده وی شیرزن واقعی بوده 

سلام رم عزیز خوبین..من این داستانو تازه خوندم عالیه 👌👌👌👌هم از خانم گلکار وهم ازشما ممنونم..میشه ...

سلام عزیزم خواهش میکنم خوشحالم که خوشتون اومده خانم گلکار یکشنبه مشهد جشن چاپ همین کتاب گندمزارهای طلایی رو دارن خودشون هستن اگر مشهدی میتونین برین از نزدیک هم ایشونو ببینین و باهاشون گفتگو کنید خوشحالم که خوشتون اومده تاپیک های من تمام داستان‌های ایشون هست الان هم دارم داستان جدید ایشون که همین حال و هوای قدیم و داره میذارم میتونین سر بزنید و بخونید❤️

سلام عزیزم خواهش میکنم خوشحالم که خوشتون اومده خانم گلکار یکشنبه مشهد جشن چاپ همین کتاب گندمزارهای ط ...

فدات شم گلم من شیرازیم دوستی..لینک داستان جدیدشو میزارین. ؟؟؟؟..تاالان سه تا داستان از خانم گلکار بنوشته شما تواین سایت خوندم از همه عالیتر همین داستان بود احساس میکردم وسط اون رویدادهام ...بازهم ممنونم از زحمات فراوان شماا

2738
فدات شم گلم من شیرازیم دوستی..لینک داستان جدیدشو میزارین. ؟؟؟؟..تاالان سه تا داستان از خانم گلکار بن ...

خواهش میکنم عزیزم حتماhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2148586/در-پشت-پرده-چه-میگذره

چند تا داستان پشت هم هست 

ممنون گلم😘😘😘😘

❤️❤️

سلام استارتر عزیز خوبی

مرسی بابت این داستان ک زحمتشو کشیدی من تازه خوندمش فقط یچیزی ک فک کنم اگه اشتباه نباشه لیلا از خانجان پرسید بچه ملیزمان چیه گفت دختر.ولی بعد جلوتر گفته پسر که یکیشم بعدا ب دنیا اومد گفت ملیزمان حالا دوتا پسر داره

سلام استارتر عزیز خوبی مرسی بابت این داستان ک زحمتشو کشیدی من تازه خوندمش فقط یچیزی ک فک کنم اگه اش ...

سلام عزیزم ممنون از شما 

راستش من الان یادم نیست چون از خوندن داستان یه چند ماهی گذشته شاید اشتباه تایپی بوده یا حالا اشتباهای دیگه اگه بخوام برم ببینم باید کل داستان و از اول بخونم 😅

2706