2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818987 بازدید | 669102 پست
سلام بچه ها  من منفی شدم  این سری پردنیزولون و سرم آی وی آی جی و هپارین و آسپرین و همه چ ...

خیلی ناراحت شدم عزیزم منتظر خبر خوشت بودم😔خدا بهت صبر و انگیزه دو چندان بده برای شروع دوباره و رسیدن به ی پایان خوش 

خدا جونم شکرت...
منم شک کردم نزدیک عصب بوده به پرستار گفتم ولی گفت نه به عصب کاری نداشته ولی واقعا خیلی بد بود. الان ...

معلومه که میگه نه.

تنها کاری که میتونی بکنی کمپرس سرد هست 

عصب با گرما بدتر میشه

گاهی بزار ، وردار

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم انرزی مثبت بهم میدی😘

ارمغان جان چند تا جنین تشکیل شد چه کردی؟

پست ها زیاد بود نرسیدم بخونم.

دوستان من ماه پیش انتقال منفی داشتم،الان طرف تخمدان سمت چپم درد دارم،دلیلش چی می تونه باشه

من یک سال پیش پانکچر شده بودم و جنینهام فریز بودند،حتی موقع نزدیکی هم اذیت می شم

2728
سلام بچه ها  من منفی شدم  این سری پردنیزولون و سرم آی وی آی جی و هپارین و آسپرین و همه چ ...

نینیتپل خیلی ناراحت شدم چکار میشه کرد باید اینقدر ادامه بدیم تا به نتیجه برسیم شما مشکلتون چیه؟

دکتر ازمایش ذخیره ننوشت برام دقیق نمیدونم اما چون پلی کیست هستم گفت ذخیره ت بالا هس نگران نباش نه کی ...

عزیزم من 3 ساله قبل ذخی ه 22 بود همش هایپر میشدم ولی همه تخمکام تبدیل به جنین شدن ولی پارسال ذخیرم از 22 رسید به 5 و45 که دکتر گفت الان ذخیرت مناسبه از پارسالم پریودام مرتب شده وهر ماه علایم تخمکگذاری دارم قبلا دیر به دیر پریود میشدم

عزیزم خیلی ناراحت شدم.نمیدونم چی بگم.فقط اینکه صبور باش بالاخره نوبت ما هم میشه

عزیزم یه سوال اگه کسی هم میدونه بگه لطفا بچه تو چه ماههایی بیشتر اکسیژن لازم داره؟💜💜💜💜💜

عزیزم قطعا همیشه...

اما سه ماهه اول به شدت مراقبت بالا باید باشه

چه از نظر تغذیه، اکسیژن رسانی خون برای مغز و ستون فقرات و خواب خوب 

بعد سه ماهه دوم اوضاع بهتر میشه حتی مادر میتونه دندان پزشکی بره یا موها رو اگه مجبور بود رنگ بزاره که معمولا نکنید بهتره.

و دوباره ماههای اخر مثل سه ماهه اول مراقبت چند برابر میشه 

تا که انشالله بچه ریه ش خوب شکل بگیره و اندامها کاملا رشد کنن.

مولتی ویتامین ها و قرص اهن تو ماههای آخر اجباری ست

2738

سلام

خواهرای گلم امیدوارم خوب باشید.

دعا میکنم هیچ دوست دار بچه ای بی بچه نمونه.

الان چند تا از پست ها رو بعد از مدتی خوندم چقدر ناراحت شدم.

نینی توپولو انشاله خدا صبر و آرامش بهت بده😓

تارا جون انشاله تو هم سلامت از این مسیر پر دردسر خلاص بشی و به نقطه امن برسی.

آنا جون انشاله ثبات و آرامش به زندگیتون برگشته باشه.

رویا یه پست دیدم در مورد پسر گلمون نوشتی مگه اون رسوبه رفع نشده بود؟

مامان سبحان گل امیدوارم بسلامتی زایمان کرده باشی.سبحان گلی رو ببوس.

کاش یکی منو تگ میکرد موقع خبرا😄

و بقیه دوستای گلم خیلی بیادتونم خیلییییییی.

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
عزیزم قطعا همیشه... اما سه ماهه اول به شدت مراقبت بالا باید باشه چه از نظر تغذیه، اکسیژن رسانی خون ...

ممنون عزیزم

معمولا هم همه تهوع اینا دارن نمیتونن تغذیه خوبی داشته باشن😣😊من خودم واقعا نمیتونم آب بخورم زیاد برا همین نگرانم غلظت خون هم دارم🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊

بچه ها تو رو خدا شما ها  که خدا فرشته رو بهتون بخشیده.خیلی مراقب خودتون باشید خیلییییی.

من دیروز شنیدم یه خانم جوون در بارداری اولش در بیمارستان زینبیه بخاطر خطای پزشکی در ماه های اخر بخاطر فشار بارداری از دنیا رفت و پسرش تو دستگاهه..دکتر هم میگن فراریه😴

خواهش میکنم مراقب خودتون و فشار تون و دکترتون باشید🙂

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ارمغان جان چند تا جنین تشکیل شد چه کردی؟ پست ها زیاد بود نرسیدم بخونم.

سلام عزیزم 

۵تا تخمک داشتم ۵تا جنین شد ۲تا رو امروز انتقال دادن  بقیه رو فریز 

محتاج دعاتون هستم 😘😘😘

سلام دوستان 

من امروز هشتمین روز انتقالمه . از دیشب بشدت پاهام درد میکنه و گز گز میکنه . کسی اینجوری بوده؟.هیچ علائم قابل توجهی هم ندارم. 

وای این چند روز دیگه کی میگذره کلافه شدم😥😥😥😥

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
سلام عزیزم  ۵تا تخمک داشتم ۵تا جنین شد ۲تا رو امروز انتقال دادن  بقیه رو فریز  محتا ...

مامان داریم اونم چه مامانی  

ارمغان جان خیلی خیلی برات خوشحالم دوستم. تبریک منو پیشاپیش بپذیر.مطمئنم تو موفق می شی 

2706