2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822246 بازدید | 669240 پست
ده سال یه عمرِ  خواهر😢 دعا میکنم خدای مهربون به زودی معجزه بارون ت کنه

ممنون عزیزم از دعای خیرت 

هیهی یازدهمین سالگرد ازدواجمون هم‌نزدیکه و من هنوز اندر خم یک کوچه ام همکارامم با تمسخر یا هر دید دیگه ای میگن یالا دیگه شیرینی بهمون بده 

الهی مرا  آن ده که آن به 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم طبق تجربه من اصلا نگران این چیزا نباشین...منم بعد مثبت شدن تاقبل اینکه برم سونو قلب..چندروزشدی ...

خانومي بعد مثبت شدن لكه اي هم داشتين؟

اين درداي پريود تا كي هست؟

من بعد مثبت شدن دقيقا تو روز پريودم دو سه تا لك قهوه اي ديدم خدا كنه قطع بشه😕

حدود نیم ساعت اصلا شک دارم داروخونه اصلا موقع خرید خودش تو یخچال میذاره یا همینجوری میاره ک دکتر بر ...

عزیزم این داروها رو بهتره از خود داروخانه های مراکز ناباروری بگیری که خیالت راحت باشه از رعایت نگهداریش..توکل به خدا..فقط استرس نده به خودت و باارامش باقیه داروهاتو استفاده کن.درست میشه همه چیز..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
عزیزم من لوبیا سبز میپختم روزی ۱لیوان بخور 🌷🌷🌷🌷

برای آندومتر خوبه ؟

یا فولیکول 

شما هم قبل انتقال جنین خوردین یا تخمک کشی 

من جنین دارم فقط واسه انتقال میخوام آندوم خوب بشه

الهی مرا  آن ده که آن به 
[QUOTE=94336354]ببین من عکس رنگیمو مرکز ابن سینا رفتم.اونجا تو گزارش دکترشون نوشته بود که چسبندگی ند ...

عزیزمممم...ان شاء الله به زودی میای خبر بارداریتو میدی بهمون..💙💖

عزیزم ..چقدر سخت..ان شاء الله که خدا به زودی زود معجزه ی شیرینشو بهت نشون بده..من یه دختر دارم .همیش ...

خیلی ممنون از محبتت این دعا بهترین چیزبرای منه  ان شاالله خداحاجت همه بنده هاشوبده ای کاش کسی اینجابود میگفت که پیش دکترنقاب تواپادانا عمل هیستروانجام داده یانه خیلی میترسم بعدچهارسال دوباره خودمو بدم دست یه دکتردیگه 

🍃🍃🍃🍃صلوات برای سلامتی تودلیم 🤲اللّهم صل علی محمدوآل محمدوعج الفرجهم 🤲👶🍃🍃🍃🍃
2740

سلام دوستان من هفته نوزدهمم دهانه رحمم باز شده صب رفتم دکتر گفت احتمال موندن جنین کمه ولی برو یهفته استراحت کن اگه اتفاقی نیافتاد بیا سرکلاژ 

شما اطلاعی دارین از این شرایط من خیلی میترسم ترشحات داشتم رفتم دکتر در ضمن دوقلو هسنن

خدا برایم کافی است
خیلی ممنون از محبتت این دعا بهترین چیزبرای منه  ان شاالله خداحاجت همه بنده هاشوبده ای کاش کسی ا ...

قربونت برم...

اسمشو شنیدم تو تاپیک..باز بیا بپرس تو تاپیک تا بچه های اهواز بیان و کمکت کنن...

سلام عزیزم با مشورت دکترت پنتوکسی فیلین مصرف کن که گردش خون رو بالا میبره و استروژل منم صخامتم بال ...

عزیزم من انتقال قبلی با ۶ تا استرادیول به همراه آمپول و ژلش به زور به ۶ رسید 

میشه راجبه داروها کمی برام توضیح بدی ژل منظورته 

از کی مصرف کردی

الهی مرا  آن ده که آن به 
سلام دوستان من هفته نوزدهمم دهانه رحمم باز شده صب رفتم دکتر گفت احتمال موندن جنین کمه ولی برو یهفته ...

سلام..ای وای..خوب چرا همین امروز سرکلاژت نکردن.چرا یه هفته دیگه؟؟

باید استراحت مطلق باشی ...ان شاء الله که چیزی نمیشه..توکل به خدا..

واسه اندومتر خوبه عزیزم

ممنون همیشه خوردم ولی مداوم نه برام دعا کن ماه دیگه بشه آخرین انتقال و اقدامم

خستگی ده ساله از جسم و روحم در بیاد 

اگرم نشد که خدا خیال دوا دکترو از سرم بندازه 

الهی مرا  آن ده که آن به 
اولي ٢٩٥ دومي ٦١٩ خدا كنه سونو ساك و قلب با هم باشه واژينال هم نباشه من ميگم هر چي سونو كمتر بريم ...

فکر کنم نی نیت یک گل پسره

مال من نه درست حسابی به دوقلو میخوره بتام نه به یک قلو

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام..ای وای..خوب چرا همین امروز سرکلاژت نکردن.چرا یه هفته دیگه؟؟ باید استراحت مطلق باشی ...ان شاء ...

نمیدونم دکتر گفت احتمالش ضعیفه اخه از تو واژن دیده میشد کیسه اب گفت برو تخت رو شیبدار کن بخابدشاید رفت سرجاش کمی  خیلی نگران اینهمه زحمت کشیدم

خدا برایم کافی است