2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818823 بازدید | 669100 پست
نه بابا الان دکترا فقط دل آدم رو میترکونن بیخیال ولش کن چی هست مگه اگه رشد نی نی ت طبیعی هست دکترا ر ...

تیاراجان دکترتون کیه؟راضی هستین ازش؟؟

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام دوستان عزیزم خوبین همگی؟ تبریک به مامان های جدید منم بالاخره جنین دار شدم و دیروز 2 تا فریز ان ...

سلام عزیزم.... 

به به خانوم خانوما.... 

دلمون برات تنگ شده بود.... 

انشالله به سلامتی دیگه مامان شدی.... 

پیشاپیش دوقلوها مبارکه عزیزم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انا جان خیلی دلم برات تنگ شده، امیدوارم هر 4 تاتون عاااااااااالی باشین

فدات بشم.... 

منم دلم براتون تنگ شده هم برا خودت هم برا بقیه دوستان.... 

یه مدته کمتر میتونم بیام.... 

دلم هواتونو کرده حسابی..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرسی عزیزم .تو زمان انتقال هم پیاده روی بکنم .منظورم دو هفته انتظاره؟

عزیزم تو خونه هر از گاهی یه دوری بزن.... 

اما خودتو خسته نکن.... 

2728
فدات شم معلومه قلبت شکسته تو اون شبا...من دقیق شب بیست سوم شب قدر بود که جوابم گرفتم و منفی شد.دو شب ...

عزیزم نگران نباش خدا بزرگه، بچه که نیست با یه غوره ترش کنه با یه مویز گرمی، خدا دوستت داره و شک نکن حتما تو زمان خودش بهت نی نی میده 

عزیزم نگران نباش خدا بزرگه، بچه که نیست با یه غوره ترش کنه با یه مویز گرمی، خدا دوستت داره و شک نکن ...

عزیزم ممنونم.التماس دعا

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
بچه ها یه چیزی بپرسم؟امروز خیلی حرف زدم😂 میگم مثلا تو سونوی ان تی برای من سن بارداری رو زده بود 13 ...

اون برای در نظر گرفتن خطای سونو هست.... 

شما رندش کن اما بدون این میزان خطا رو ممکنه داشته باشه... 

یعنی اگه کمی بالا پایین بود سریع نگران نشو و بدون خطا داره.... 

از سونوش راضی بودم  پارسال قبل عمل فیبروم رفتم سونوم کرد اندازه و جای فیبرومهارو دقیق گفته بود ...

خدایا هدایت کن این دکترایی که هیچی از ادبیات صحبت با کسی که با هزار امید رفته پیششون رو بلد نیستن، این که هر کسی باردار میشه به نظر من معجزه است، این که هر بچه ی سالمی به دنیا میاد معجزه است، ماها که درگیر آی وی افیم به هر اندازه که بیشتر آشنا می شیم با مراحل تشکیل جنین و حاملگی و زایمان، به همون اندازه استرس و دعا برای هر مرحله بیشتر داریم، و بیشتر می فهمیم معجزه یعنی چی 

چه جور این متخصصا که این مراحل رو خیلی ریزتر از ما میدونن و بلدن به خودشون اجازه این حرفو میدن، نمی فهمم شاید عادی شده ولی چه جور یه معجزه عادی میشه

2738
چ خوب من اون موقع بهشون گفتم ب من گفتن ما اعتقادی نداریم ب ازمایش های ایمنی و انعقادی

آره واقعا اصلا علمی و صحیح نیست این طرز بیان برای یه موسسه فوق تخصصی که بگه اعتقاد نداریم، مگه گفتیم رمالی یا جن‌گیری کنن که اعتقاد نداشتن😐😐😐😐

🌺🌺 از جلو نميدونم با اينكه دوساعت ميخوابم ، همه اش ميريزه بيرون ، ولي فعلا چاره اي نيست انگار😵

گلم اگه واژینال بذاری فقط نیم ساعت دراز بکشی کافیه همش جذب جذب میشه، مومش میاد بیرون که مهم نیست، حتما از جلو بذار فعلا

سلام رفتم دکترم گفت که بخاطر داروهایی که استفاده کردم هست مشکلی نداره اما سونو رو انجام داد و تخمک ه ...

ای بابا، چه قدر بد، چی بود دارهاتون چه مارکی؟ 

من گونال اف شرکت مرک از رویان خریدم فردا عکسشو میذارم خیلی راضی بودم، چه خوب که تسلیم نشدی و توضیح دادی

دوستان و آنا جان يه نظر ميخاستم ازتون : 

بتاي ١٥ انتقالم ٣٤٠ بود  

بتاي ١٨ انتقالم ١١٠٠ بود 

دلم طاقت نيورد دوباره رفتم آز دادم بتام روز ٢٦ شده بود ١٥ هزار اين روند بيتا اكي؟ رشدش يعني خوبه؟ 

البته سونو ساك دادم هفته ديگه ميرم سونو قلب 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سلام عزیزم....  به به خانوم خانوما....  دلمون برات تنگ شده بود....  انشالله به سلا ...

ممنونم عزیز دلم، خیلییییییییییییی خیلییییی منم دلم برای تو، لاله و بقیه تنگ شده بود ولی اصلا نمی تونستم بیام نی نی سایت، فعلا یه کم کارم سبک تر شده می تونم بیام، ان شاء الله مثبت بشم و 9 ماه دربست دراختیار دوستان باشم

مرسی عزیزم .روزی نیم ساعت خوبه ؟ در ضمن مبارک باشه آرامش جون .انشالله که خدا برات حفظش کنه و باردار ...

عزیزم بست. ی به شرایطت داره اما تایم مشخصی در نظر نگیر.... 

تو خونه اگه پیاده روی میکنی یه دوری بزن بعد استراحت کن بازم مجدد دور بزن و.... 

فدات بشم....  منم دلم براتون تنگ شده هم برا خودت هم برا بقیه دوستان....  یه مدته کمتر می ...

انصافا آفرین به این همت، واقعا با بچه خیلی مشکله، خدا نگهدارتون باشه😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

2706