2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811422 بازدید | 668719 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانا💕شما ک دیگه شیافتون فقط روزی یکی هست سروقت و ساعت میذارین؟

برامن گفته هرشب ولی من بستگی ب ساعت خوابم ک بین11تا1متغیر هست میذارم!الان موندم ک باید سرساعت باشه یانه؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
12ساعته خیلی معقول تره.رکتال بذار شیافتو صبحا مشکلی نیس که.پس نمیزنه.

اونو که اصلا نمیتونم 

حالا سعی میکنم صبحا زود پاشم صبح شیافو بگذارم یکساعتی دراز بکشم 

مرسی که گفتین 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2728
حتما بیا اینجا بگو علتش چی بوده، ما هم مطلع بشیم، ان شاء الله چیزی نیست ولی استرس هم می تونه علتش با ...

سلام رفتم دکترم گفت که بخاطر داروهایی که استفاده کردم هست مشکلی نداره اما سونو رو انجام داد و تخمک هام سایزش تغییری نکرده بود و تخمک نداشتم بعد از استفاده از ۱۲ تا منوتروپین دکتر تعجب کرده بود میگفت یا آمپول رو نزدی یا تخمدانت با ۲۳ سال سن چرا باید اینقدر داغون باشه که به آمپولا واکنش نشون نداده من گفتم اون سری خانم دکتر گفتی ۴ تا تخمک سمت چپ و سه تا سمت راست دارم چطور الان داغون شد بالخره کاشف به عمل اومد که این آمپولا قبلا خارجیش بود اما الان تحریمه ایرانیش هست و چندتا از بیماران دیگه هم همینطور شدن دیگه قرار شد بمونم پریود شم روز ۲ برم سونو شم الان ویتامین E 400 میخورم با دوفاستون که دوفاستون ۱۰ شب داده دعا کنید برام تو رو خدا 😔😔

گر نگهدار من آن است که میدانم شیشه را در کنار سنگ نگه میدارد   
سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

عزيزم خيلي برات ناراحت شدم ، واقعا متاسفم ، براي من هم يانتقال اولم اين اتفاق افتاد ولي ميبيني كه الان دومين بچه رو هم يك ماه ديگه در آغوش ميگيرم ، شما هم ان شا الله خيلي زود دوباره مادر ميشي و ني ني ات رو در آغوش ميگيري .

سلام عزیزم ممنون ، امروز شوهرم رفت یه سونو تو شهر خودمون که میگن دقیقتره به اصرار نوبت گرفته برا دوش ...

عزيزم يك پيشنهاد بهت ميكنم ، دوشنبه كه ميري سونو اصلا بهشون نگو دكترها يا سونوگرافيهاي ديگه بهت چي گفتن ، دكترها بعضيهاشون اين مدلي هستن تا ميفهمن يكي ديگه گفته يك مشكلي هست خودشون هم صدتا عيب جديد ايجاد ميكنن ، حركت زياد هم نه بابا چه ايرادي داره ، فقط اين كاري كه بهت گفتم رو انجام بده ان شا الله كه هيچ مشكلي نيست .

سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

سلام عزیزم متاسفم اما زود امیدت رو از دست نده منم همینطور شدم دی ماه به منم گفتن رشدش متوقف شده تو ۶ هفته ولی به دارو هات ادامه بده اگه بخواد سقط بشه خودش میشه من لکه بینی داشتم دکتر بهم شیاف پروژسترون داد گفت اگه بچه بخواد بمونه پژسترون تقویتش میکنه اما اگه بخواد نمونه پژسترون سقطش میکنه که من شب گذاشتم از جلو شیاف پژسترون رو درد پریود شدید گرفتم فرداش رفتم صبح دستشویی که سقط شد و خود به خود افتاد الان ۵ ماه میگذره از اون ماجرا امیدوارم هرچی به صلاحته برات اتفاق بیوفته نگران نباش میدونم سخته درکت میکنم

بچه ها اش رشته تو  اوایل بارداری ضرر داره

نه بابا چه ضرری داشته باشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بيمارستان يا مركز؟ با هم فرق دارن

مرکز ناباروری و سقط مکرر... 

بیمارستان ابن سینا فرق داره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
انا جون سلام .میشه کمکم کنی من ۲ ساله اقدامم .کیست داشتم عمل کردم اما متاسفانه الانم یدونه ۳ سانت دا ...

عزیزم ببخش که سیوالتو دیر میبینم.... 

یه مدته مشغلم زیاده.... 

اینجور مواقع ترجیحا با دکترت مشورت کن چون به شرایطت اشراف داره.... 

خصوصا که کیستم داشتی.... 

سلام سهیلا جان ممنون از پاسخت عزیزم دکتر برای من سرم ivig تجویز کرده ولی ظاهرا بعد از تزریقش آپکا دو ...

عزیزم خوب خودت چکش کن.... 

سلام عزیزم ممنون ، امروز شوهرم رفت یه سونو تو شهر خودمون که میگن دقیقتره به اصرار نوبت گرفته برا دوش ...

نه بابا الان دکترا فقط دل آدم رو میترکونن بیخیال ولش کن چی هست مگه اگه رشد نی نی ت طبیعی هست دکترا رو بیخیال اونا چرت ززاد میگن که پول بگیرن ازت جاری من دوقلو حاملست ولی تو یه کیسه الان ۵ ماهشه میگن باید هردوهفته بیای سونو ۳۰۰ تومن هم هزینشه دیگه جاریم گفته نمیتونم وسع مالیش رو ندارم گفته حالا نمیخواد ولش کن اینو نرو اونو نرو قبلش بهش گفته بودن که امکان داره یکی از قل ها دور از جونشون بمیرن تازه اگه ما تو دوهفته سونو متوجه شیم یکی رشد نکرده کاری از دستمون بر نمیاد ما رشت هستیم بهش گفتن اگه چیزی بشه باید بری تهران جاریمم رفته پیش یه دکتر مسن زبردست اون سرش کلی غر زده که چرا سه بار سونو کردی برای جنینت خطر داره اشعه سمه نیاز نیست هر دوهفته سونو روانین بعضی دکترا فقط دل آدم رو میترکونن دکترت رو عوض کن پیش دکتر با تجربه برو نگران نباش استرس سمه استرسی که به جاریم داده بودن باعث شد لکه بینی بگیره 

سونو واژینال انجام داد ساک رو هم دید واسه من سن حاملگی چه با تاریخ پریود حساب کنه چه انتقال یکیه فر ...

عزیزم رشد بتات خوب بوده انشالله همه چی خوب پیش میره... 

بچه ها تورو خدا جواب منم بدين امروز ١٢ انتقالمه جنينام بلاستوسيت بوده هم ديروز هم امروز بيبي چك منفي ...

عزیزم بله بودن دوستانی که روز 12-13 منفی بودن ولی آزشون + شده.... 

انشالله که صفحات بعدی خبر بتای تپلتو میبینم.... 

2706