2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818855 بازدید | 669101 پست
نه من اصلا بهداشت نرفتم هنوز..ولی دکترم خودش چک میکنه..اونهفته برام.چک کرد..دستگاهشم خیلی خوب بود اص ...

چن هفته دکتر براتون شنید ؟ تا گذاشت شنید یا اینکه خیلی جستجو کرد ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
سلام عزیزم ممنون ، امروز شوهرم رفت یه سونو تو شهر خودمون که میگن دقیقتره به اصرار نوبت گرفته برا دوش ...

عزیزم میدونم واقعا شرایط سختی داری نمیدونم چی بگم ک ارومت کنه ولی از خدا  بخواه هر چی ب صلاحته همون بشه..انشاءالله ک نینیت صحیح وسالمه و خیر وصلاحت ب موندنش باشه عزیزم🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن هفته دکتر براتون شنید ؟ تا گذاشت شنید یا اینکه خیلی جستجو کرد ؟؟

15هفته گذاشت فوری شنید..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
منم بتای اولم چهار هزار و خورده ای بود و بتای دوم ۱۲ هزار و خورده ای.... دوقلو بودن.البته یدونشون ا ...

عزيزم ، انشاالله اين يكي سالم بياد بغلت 

ولي برام سواله اون يكي كه رشدش متوقف ميشه ، ميمونه تو شكم  تا اخر بارداري ؟؟😬🤔

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2728
چند تا فولیکول داری ؟ انشالله بزودی مامان میشی

نمیدونم هنوز،سه شنبه باید برم سونو

ممنونم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
دختراااا من اومدم😍😍😍😍 سونو شکمی انجام دادم قلبش هم میزد خداروشکر

به به خدا رو شکر 

آزی جون مبارکتون باشه 

صحیح و سالم بقلش بگیری انشالله🌹😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

عزیزم متاسفم😢

ان شاءالله خدت معجزه اش رو تو دلت بزاره🐣

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2738
15هفته گذاشت فوری شنید..

خوب یعنی دستگاه مطب و بهداشت فرق میکنه ؟؟ منم امروز پانزده هفته و سه روز بودم هر چ گشت نتونست

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
خوب یعنی دستگاه مطب و بهداشت فرق میکنه ؟؟ منم امروز پانزده هفته و سه روز بودم هر چ گشت نتونست

بنظر منکه فرق میکنه...حتی مطب تا مطب هم فرق میکنه...من.ی مطب دیگه میرفتم.برا مریضا ک دیدم میذاشتن خیلی بی کیفیت بود و طول میکشید ومدام خش خش میکرد.

عزیزم نگران نباش. انشاءالله دوروز دیگه میری و همه چی اکی هست

عزیزم‌ من با غربالگری که ازمایش قند و قند دوساعته یا همون بعد صبونه دادم،هردوش زیر ۸۰ بود. حتی مجبو ...

عزيزم خوب همينطوري كه رعايت ميكني خوبه ، همون برنج و نونت هم كمتر بخور ولي كلا هم نگران نباش قندت بالا نيست .

عزيزم من دستگاه قندم رو سر بارداري قبليم خريدم ماركش آكوا چك هست ، از داروخانه گرفتم و ازش هم راضي هستم ، يعني دكتر غدد به من گفت همين مارك آكوا چك و يك مارك ديگه كه يادم نيست چي بود ماركهاي معتبري هستن .

سلام دوستان این سونو روز 12 پریودیم هست اگه کسی میتونه تو تفسیرش کمکم کنه، ممنون میشم راهنمایی کنید

گلم نوشته رحمت دارای موقعیت قدامی با ضخامت 9 میلی متر و عالیه،سایز هر دو تخمدان نرمال هست و در تخمدان راست 12 عدد فولیکول آنترال دیده میشه و در تخمدان چپ 10 تا 12 عدد، و یک فولیکول 15 میلی متری مشاهده میشه، مایع آزاد هم در لگن نیست

(فولیکول آنترال یعنی رزرو و میزان ذخیره تخمدان) 

فقط یه سوال شما روزی 3 تا استرادیول مصرف می کنی؟؟ 

سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

عزیزم.خیلی متاسفم.ناراحت شدم...انشاءالله خدا ب وقتش برات جبران میکنه🙏

2706