2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819550 بازدید | 669147 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چجوری بود دستگاهش؟خیلی فشار میداد به شکمت؟ اخه من ندیدم چجوریه ولی اگه خودش گفته از هفته های ...

اره پس فردا . ی چیزی بود مث دسته ی موس رو شکمم میذاشت و فشار میداد

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
@negin69   عزیزم خوبی؟چیکار کردی رفتی برای سونو؟

سلام عزیزم ممنون ، امروز شوهرم رفت یه سونو تو شهر خودمون که میگن دقیقتره به اصرار نوبت گرفته برا دوشنبه توکل به خدا دوشنبه برم ببینم چی میشه،

دیروزم یه دکتر رفتم اونم میگف میتونی صبر کنی دو هفته بعد بری سونو ولی اگه خوب نبود خودت باید سقط کنی دیگه بهت اجازه نمیدن😞؛ خودش سونو داشت اما دقیق نبود گف بذار ضربان قلبشو فقط ببینم تو سونو نی نی خیلی بپر بپر میکرد اونروز تو اکوقلب هم همینطور بود ولی تو بقیه سونو ها چیزی بهم نگفته بودن، دکتر میگف خییییلی عجیبه یعنی چی اینهمه حرکت میکنه یه لخظه هم سر جاش واینستاد، از تو اینم میخواستن یچی در بیارن😔

واقعا زیاد حرکت بکنه نشونه چیز بدیه؟

الحمدالله❤
2731
دیروز با اینکه میدونم خیلی خیلی زوده ولی بی بی چک گذاشتم که منفی بود..بهم گفتن ۴ تیر آزمایش بدم ولی ...

اول چرا بی بی چک گذاشتی 🤨

دوم خیلی زود گذاشتی فقط روحیه تو از دست میدی استرس میگیری 

من گذاشتم روز ۱۴ ازمایش دادم بعد رفتم بی بی چک برا دل خودم زدم 😀

انشاالله از شما هم مثبته❤

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
سلام عزیزم ممنون ، امروز شوهرم رفت یه سونو تو شهر خودمون که میگن دقیقتره به اصرار نوبت گرفته برا دوش ...

خدا خودش کمکت کنه خیلی سخته 💓

ادم  نمیتونه  تصمیم بگیره🙁

برا ارامشت ایه الکرسی میخونم ❤

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

واااای خدا واقعا متاسفم .اصلا نمیدونم چی بگم تا مرهمی رو زخمت باشع.خدا بهت صبر و آرامش بده

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2740
تحرک a  چند هست؟ گلم یه چیزی رو بهت بگم ،خدا بخواد با اسپرم صفر باردار میشی خدایی نکرده نخواد ...

تحرك a,b نميزنه رويان 

قبلا بيرون از داد تحرك آ ١٣بود 

بله درست ميگيد ولي صبرم داره تموم ميشه😭

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
وضعیت شوهرت بد نیست.خیلی ها ازین بدتر هم طبیعی باردار شدن

١٣ماهه 

٥سالم هست مناهلم روش جلوگيريمونم طبيعي بود معلومه مشكل داشته ديگه تو اين سالا يبارم باردار نشدم

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
عزیزم هیچ علایمی نداره اما من با طب سنتی خودم کاری کردم که خونم خیلی رقیق شه چون هر چی رقیق شه بهتر ...

عزیزم اگه خودم بخوام آب زرشک درست کنم به نظرت چطور درست کنم؟بعدش خیلی ترش میشه چطور میشه خوردش؟؟

این چیزایی که گفتید تا چند روز قبل پری میشه خورد؟موقع پری هم میشه خورد؟ 

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
١٣ماهه  ٥سالم هست مناهلم روش جلوگيريمونم طبيعي بود معلومه مشكل داشته ديگه تو اين سالا يبارم با ...

خوب شرایطش خیلی بد نیست.طبیعی شانس داری ولی شاید خیلی طول بکشه.اما برای آی وی اف ک شرایطت خوبه و فکر میکنم شانست بالاست.باز به خودت بستگی داره .شرایط مالی، صبروتحمل خودت،و....

عزیزم هیچ علایمی نداره اما من با طب سنتی خودم کاری کردم که خونم خیلی رقیق شه چون هر چی رقیق شه بهتر ...

ممکنه عوارضی هم داشته باشه؟چون من نمیدونم غلظت خون دارم یا نه؟فقط دست و پاهام سر میشه و پا دردای شبانه دارم میگم شاید به خاطر اونه.

سلام دوستان .الان با حال زار دارم براتون مینویسم عصر سونو شدم گفت رشد بچه متوقف شده و قلبش نمیزنه دا ...

قبلا قلب رو دیده بودن؟ 

می گم شاید کلا قلبش دیر تشکیل می شه

2706